HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: GNK Dinamo Zagreb
PostPostano: 05 ruj 2009, 22:51 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Dinamo je od utemeljenja do 2009. osvojio 42 službena trofeja, od čega 21 državno prvenstvo, 17 državnih kupova, tri superkupa i Kup velesajamskih gradova 1967.

Dvanaest je puta Dinamo bio prvak Hrvatske, jednom kao Građanski (1943.), pet puta kao Croatia (1993., 1996., 1997., 1998. i 1999.) i šest puta opet kao Dinamo (2000., 2003., 2006., 2007., 2008 i 2009).

Devet je puta osvojio jugoslavensko prvenstvo, pet puta kao Građanski (1923., 1926., 1928., 1937. i 1940.) te četiri puta kao Dinamo (1948., 1954., 1958. i 1982.).

Deset puta smo ponijeli hrvatski kup, četiri puta kao Croatia (1994., 1996., 1997. i 1998.) i šest puta kao Dinamo (2001., 2002., 2004.,2007., 2008. i 2009.).

Sedam smo puta pribavili jugoslavenski kup, uvijek pod nazivom Dinamo (1951., 1960., 1963., 1965., 1969., 1980. i 1983.).

Napokon, tri smo puta u vitrine položili hrvatski superkup, 2002., 2003. i 2006.

Šest puta je Dinamo osvojio dvostruku krunu, 1996., 1997. i 1998. kao Croatia te 2007.,2008. i 2009. pod sadašnjim nazivom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 06 ruj 2009, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
jesi probo ic u komunu?

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 06 ruj 2009, 17:02 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
TG-B.B.B je napisao/la:
jesi probo ic u komunu?


Da se odviknem od čega? :confused1

Dobro ajde nećemo se vrijeđati, zato i ne komentiram na portalima članke o Dinamu, jer se odmah pojavi neki "genijalac" bez agumenata i počne se vrijeđat' i vikad Dinamo najbolji itd.

Zato i pišem ovo na forumu da netko da argumente, a ne radi takva sranja.

Kad je već otvorena tema o Dinamu, bolje da raspravljamo o ždrijebu Europske lige.

Dinamo je zapao sa Ajaxom, Temišvarom i Anderlechtom, prilično su dobro prošli na ždrijebu, upali su u skupinu u kojoj imaju šanse.
Ali opet moje je mišljenje da neće proć'.

Ako ćemo ih poredat' po IFFHS-ovoj trenutnoj ljestvici klubova Ajax bi bio prvi, pa Dinamo, onda Temišvar i na kraju Anderlecht.

A ja mislim da će bit' ovako:
Ajax će vjerojatno dobro odigrat' ovu skupinu i bit će prvi, sad ja mislim da će drugi bit Temišvar, jer su ipak prošli Šahtara, koji je bolji od Dinama 10 puta. Dinamo će bit treći, a Anderlecht četvrti. Dinamo neće proći zbog svojih kikseva kojih su imali dosta u europskim natjecanjima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 07 ruj 2009, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
ma daj, neda mi se uopce natezat sa tobom, jedino u cemu se slažem je da Dinamo nece proc grupu, ne zbog protivnika nego zbog samog sebe

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 08 ruj 2009, 15:50 
Offline

Pridružen/a: 11 kol 2009, 19:17
Postovi: 48
Der_Stürmer je napisao/la:
2. Dinamo odbija isplatiti dug bivšim legendama kluba, koji su igrali u vrijeme Croatije, jer Dinamo prema odluci vrhovnog suda RH, nema nikakve pravne veze sa Croatijom, sve to samo da se ne isplate dugovanja bivšim igračima kao što su: Prosinečki (790 000 eura), Cvitanović (780 000 eura)... Da ne nabrajam. A slušajte sad ovaj paradoks, na službenim stranicama Nk Dinama Igor Cvitanović je najbolji strijelac kluba, i piše da je igrao za Dinamo od 1989. do 2000. što je nemoguće, jer ako Dinamo nije pravni nasljednik Croatije onda Cvitanović od '93-'00 nije igrao za Dinamo. I što je još smješnije NK Dinamo nije pravni nasljednik Croatije, ali, gle čuda, Dinamo drži sve trofeje koje je osvojila Croatija i diči se Croatijinim postignućima.



:rigam


debilizam teski. a kad to pokusas objasnit dinamovcima glavni im je protuargument da je hajduk komunisticki klub :evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 08 ruj 2009, 18:56 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
ne znam ni za jedan slučaj da neki dinamovac iz ničega otvara temu pa omalovažava hajduka.
da se sam sjeti i da konstantno teoretizira zašto ne valja dinamo.
e pa valja.
valja više od hajduka, i navijači dinama valjaju više od hajduka i da, koliko god nekome smetalo dinamo jest bio neki neslužbeni simbol hrvatstva.
i ne morate voliti dinamo. nitko vas na to ne sili.
ovako se samo sramotite.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 29 lis 2009, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Evo Dinamu oduzeta 3 boda zbog divljanja BBB u Temišvaru.

Ako je bilo nade za prolaz kod optimističnijih BBB-a, sad je nema. Kad barem nema nade za prolaz nek' ubace u sljedeće utakmice mlade (domaće :ujko ) nade, to bi bio dobar potez. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 29 lis 2009, 20:50 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
A za koju pičku materinu zapravo služi ova tema ?

Ajde brišite ovo smeće.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 29 lis 2009, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
bio bi dobar potez kad ti sturmeru nebi pisao gluposti, to bi ono bas bio jeben potez

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 02 stu 2009, 18:40 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Dobro je šta se pjenite, zar niste čuli za slobodu govora?
Otvorite i vi temu o Hajduku, pa pišite protiv njega, možda i ja ubacim koju riječ. :nanana
Ovo će bit' univerzalna tema za pljuvanje Dinama. :ujko

Evo prenosim jedan komentar sa portala "sportske novosti" (napomena: ovo nisam ja napisao :zubati ) :

01.11.2009 23:46 TORCA ŠIBENIK
Evo najvećeg primjera krađe u Hrvata, ma kakva Podravka je mačiji kašalj za ovo, tako da se opće ne triba čudit šta svi oće namistit i zaradit novce...............Craotia, dužna cca 500 mil kuna, proglašava stečaj, kako bi izbjegla plaćanje duga. 1. proglašenjem stečaja SVAKI KLUB U SVAKOJ DRŽAVI NA SVIJETU, AUTOMATSKI ODLAZI U 3.LIGU (sl.Fiorentina...) 2.NK:Dinamo udruga građana, novoosnovani klub 2001.g, umjesto da počinje natjecanje u Županijskoj ligi, začudo u HR počinje prvenstvo u 1.HNL-u!!???? 3.Igrači Croatie u stečaju, oteti su, te registrirani za novoosnovani NK "Dinamo U.G." BEZ KUNE OŠTETE CROATIJI U STEČAJU- DAKLE OTETI!! Jer je svaki klub koji bi uzeo igrače CROATIJI MORAO PLATIT istoj OTKUP UGOVORA a novac završiti u stečajnoj masi! Samo ih MAMIĆ U HR OTIMA BESPLATNO! 4. Čak je i HR Sud presudio (sl. Cvitanović) da DINAMO NEMA NIKAKVE VEZE SA CROATIOM! Sukladno presudi -IGRAČI (njihova tržišna vrijednost je OTETA!) 5. Iste te igrače koji SU OTETI CROatiji, mamić PRODAJE U INOZEMSTVO ( BALABAN, BIŠĆAN,MARIĆ), za cca 30-tak mil. maraka, a novac umjesto u stečajnoj masi CRoatije, završava na računu NOVOOSNOVANOG DINAMA???? (dakle, kluba, koji prema važećoj sudskoj odluci nema ništa ni sa Croatijom ni sa ugovorima njenih igrača i prodajom) Pljačka je znači višestruka, propisi za natjecanje su prekršeni (Županijska liga, umjesto 1.HNL-a) Eto, ti sada idi registriraj novi klub i vidjet ćeš u kojoj ćeš Ligi početi natjecanje prema Zakonu! Sve je to izigrano i ostvarena je pljačka stoljeća od cca..700 milijuna kn!!!


01.11.2009 23:50 TORCA ŠIBENIK
osim toga na drugoj strani, HAJDUK to ne čini, nego živi i igra pod utegom sličnog duga od cca 300 mil. Kn, za razliku od Dinama, kojem sud presuđuje da nema NIKAKVE VEZE sa dugovima CROATIJE prema vlastitim igračima (ima samo pravo na njihovu prodaju i utržak::), Hajduku se svako malo javljaju igrači (Jarni, Mornar,H ibić, sa ovršnim zahtjevima za isplate starih dugova i i Hajduk ih, umjesto u kupovinu pojačanja, svako malo isplaćuje i živi na prosjačkom štapu... Dok Mamić, prodajom CROATIJINIH igrača, te neplaćanjem dugova tim istim Croatijim igračima (Ladić, Mumlek,Cvitanović,Jelićić, Decembarski..), lagodno živi sa prednošću od cca 700 mil.kn i potplaćuje i drma čitavim HNS-om, plaćenim medijima, sudačkim dupeliczima koji nakon pljački za CRoatiju dinamo, redovito NAPREDUJU U KARIJERI (sl. Burilo, sl.Širć,sl.Krečak..) i time svima daje na znanje ČIJA JE OVO LIGA IČEMU SLUŽI!

Je li ne'ko skužio što znači JK?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 04 stu 2009, 14:47 
Offline

Pridružen/a: 16 lip 2009, 13:37
Postovi: 900
Dinamo je vic jos od one smjehotresne price kako je Partiji najvazniji zadatak bio sprijeciti Dinamo da uzme titulu prvaka Jugoslavije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 05 stu 2009, 15:14 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Dinamo protiv Ajaxa igra u sljedećem sastavu:
Butina - Etto, Kovač, Lovren, Cufre - Sammir, Vrdoljak, Calello, Morales - Papadopoulos, Sivonjić.

Dinamo je uspio, stranci čine većinu igrača u prvoj momčadi, tj. 54,54% ili 6 stranaca igra u prvoj momčadi. Bravo Dínamo :smajl007
Zašto se uopće muče u Europskoj Ligi, zašto jednostavno ne odu igrat u J.Ameriku na Copa Libertadores. S obzirom da im u trenutnom sastavu igra 5 južnoamerikanaca ne bi imali problema sa igranjem u Copi. :zubati

I nekako mi se čini da Jurčić želi otkaz do zime, pa zato forsira nesposobnog Papadopoulosa i šlampavog Butinu. S obzirom da sam danas stavio da Ajax daje gol, Jurčiću svaka čast :palacgore1
Još nitko nije pogodio što je JK? A ja mislio bit će jednostavno. :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 05 stu 2009, 23:28 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Dobar ovaj Dinamo, a? :sega
Evo ovim porazom stvari su zapečaćene, Jurčić nestaje iz Dinama do zime. Ja bi ga napuc'o odmah sad, jbt čovjek ubaci Chaga koji nije igrao većinu ove sezone, a Kramarića, buduću udarnu špicu Dinama i najvjerojatnije hrvatske reprezentacije, ostavi da grije klupu. Stvarno... :neznam

Ma ovaj Dinamo, svaki put kad ga vidim u Europi kako igra, sve mi se više čini da nikad neće ništa veliko napravit, vladat će hrvatskim nogometom sljedećih 3-5 godina, a Europa samo na televiziji. Ma bezveze, ne da mi se više ni pljuvat ga, evo ovo pišem zadnjim atomima snage, sve ga je više žao. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 08 stu 2009, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Der_Stürmer je napisao/la:
Ma ovaj Dinamo, svaki put kad ga vidim u Europi kako igra, sve mi se više čini da nikad neće ništa veliko napravit, vladat će hrvatskim nogometom sljedećih 3-5 godina, a Europa samo na televiziji. Ma bezveze, ne da mi se više ni pljuvat ga, evo ovo pišem zadnjim atomima snage, sve ga je više žao. :kava


Debrecen, Shelbourne? :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 08 stu 2009, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Zna li netko hoće li stradati i Dinamov koeficijent zbog ona oduzeta 3 boda, ili ipak nije riječ i o oduzetim poenima za koef. na rang listi UEFA-e?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 08 stu 2009, 14:54 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Mislim da hoće.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: JK Dinamo
PostPostano: 08 stu 2009, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Ne mora značit, Dinamo je podnio žalbu na odluku UEFA-e, a ako prođe žalba, neće utjecat na rang Dinama.
Evo čitam da bi i Rangersi mogli bit kažnjeni zbog divljanja navijača. Ako to progledaju Rangersima kroz prste Dinamo bi se trebao žalit.
Ako kazne i Rangerse onda priče o uroti UEFA-e protiv Dinama :zubati padaju u vodu


Vrh
   
 
 Naslov: Dinamo Zagreb
PostPostano: 20 stu 2009, 15:18 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Najbolji klub na svijetu i bližoj okolici :smajl007 :smajl007 :smajl007

Evo danas su vraćena 3 boda koja su oduzeta zbog nereda u Temišvaru , idemo po Europu !!! :hrvatinic :HercegBosanac

U nedjelju u Karlovcu upisujemo nova 3 boda

slika

:aleale :aleale :aleale

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinamo Zagreb
PostPostano: 20 stu 2009, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Ima jos nade ako dobijemo anderlecht i temisvar..., protiv Šibenika su stvari krenule nabolje i mislim da se kao grupa konsolidiramo, SVI U KARLOVAC :zivili , ja doduse nemogu jer odo sutra u TG ali svi koji mogu neka odu

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 stu 2009, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Dinamo je rutinski dobio u Karlovcu, BBB su imali fantasticno izdanje, na put se islo sa automobilima, nepregledna kolona sa hrvatskim i dinamovim zastavama :klanjam ......ljudi na staroj karlovackoj su izlazili van i pozdravljali navijace, sve u svemu vrhunski odradjeno gostovanje, oko 1 500 boysa u kopu na gostujucoj tribini te jos masu navijaca na zapadnoj i istocnoj, sudeci po zadnje dvije tekme bbb se vracaju na stare staze slave, nakon 2 godine mraka..... :aleale :hrvatinic

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dinamo Zagreb
PostPostano: 01 pro 2009, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Tema JK Dinamo je prebačena ovdje, kasnije ću preuredit uvodni post,jer der sturmerov nije diplomatski.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 01 pro 2009, 22:19 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Dinamo ima svoju temu , ovoj je mjesto na smetlištu

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 01 pro 2009, 22:25 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Bilo bi bolje da nisi spajao, ono je trebala biti univerzalna tema za sve što ne valja kod Dinama. Ovako mi propade projekt :biceovodobro

Ali dobro, evo pitanje za Dinamovce, što očekujete sutra?
Ja znam što ja očekujem, ali želim čuti vaše mišljenje. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 01 pro 2009, 22:36 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Glupo je pravit 2 teme o jednom te istom klubu,na jednoj pozitivne,a na drugoj negativne stvari.Ovdje pišite o svemu što se tiče Dinama.Ja ću kasnije preuredit tvoj uvodni post i umjesto onoga ubacit podatke ko i na temi o Hajduku.Ti ako želiš kopiraj post pa ga ponovno stavi.

Nigdje nije zabranjeno hvaliti ili krizirati,samo nastavite.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 01 pro 2009, 22:42 
Offline

Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:34
Postovi: 574
Samo jako! je napisao/la:
Glupo je pravit 2 teme o jednom te istom klubu,na jednoj pozitivne,a na drugoj negativne stvari.Ovdje pišite o svemu što se tiče Dinama.Ja ću kasnije preuredit tvoj uvodni post i umjesto onoga ubacit podatke ko i na temi o Hajduku.Ti ako želiš kopiraj post pa ga ponovno stavi.

Nigdje nije zabranjeno hvaliti ili krizirati,samo nastavite.


Nemoj uvodni taj je najbolji :crying
Ali ajde dobro, kopirat ću ga pa ću ga nakon poraza protiv Anderlechta opet stavit.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 24 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO