HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 20:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 203 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 02 kol 2013, 00:35 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Uf jebem ti.Odradio sklekove i trbušnjake,boli me levo rame nešto.
Rekoh da vidimo sta ima ovde?Vidim ništa novo...
Da se vratimo na temu..
Evo danas opet..nikada mi neće biti jasne neke stvari..Dosao seo jedem neku nedefinisanu masu paradajza belog mesa zelene salate paprike.Sam sedim i jedem.Ne uzivam u hrani samo jedem.Pogled mi je spušten na tanjir i razmišljam o nekim kombinacijama.Dolazi X moj stari poznanik mlađi od mene 10tak godina naručuje kafu i vodu.Vodimo neobavezan razgovor davi me o podvodnim kamerama,jedem polako pokušavam da fiksiram misli na razgovor.Pije mi se Ivi,mozak govori popi limunadu,šećeri...Pijem limunadu želudac se grči,bez šećera je.
Stolu prilaze dve devojke,neke njegove drugarice,nešto,nemam pojma,formalno upoznavanje,mozak ne pamti imena,cutim,pušim i pijem limunadu,odvratna je.
-I ja volim limunadu......slede konstrukcije rečenica koje mozak ne detektuje..
Odgovor:Mmm..da..
Vidim kud vode pokušaji da me uključi u njihov razgovor uz osmehivanje.
Poredi ne sa nekim,nemam pojma ko je to,počinjem da bivam nervozan.
Možda je slabovida imam burmu na ruci ili je baš briga.
Ne ustaje mi se,nemam gde da odem.
Njih troje pričaju,ćutim,smaram se,razmišljam o tome kako je ruter na poslu sjeban i nema vajrlesa.
Ova ponovo pokušava da me ubaci u razgovor..
Pristajem ovaj put čisto da je skinem s vrata,posle dve rečenice prebacujem temu razgovora na decu i pričam kako imam dvoje dece i prirodno ženu.
Okamenjuje se delić sekunde.Ostaje bez reči kao večnost duge dve sekunde i nastavlja ali malo manje navalentno.
Posle nekih 3 minuta ustajem i kažem poznaniku da imam neke obaveze,pozdravim se protokolarno sa svima i odlazim.
Ko želi da sačuva svoj brak bar sa svoje strane..mora da vodi računa o svojim postupcima jer kao što rekoh prevara je samo stvar odluke i ništa više.Nema tu nikakvih opravdanja tipa nisi obraćao pažnju na mene ili ono debilno muško:Prijebalo mi se.Bio sam pijan.bla bla..
Realno njoj ništa ne fali i realno izuzetno je mala mogućnost da bi to moja žena ikad saznala ali isto tako je realno da ja to ne želim jednostavno imam svoju ženu ako mi ikad nešto u tom famoznom seksu ne bude odgovaralo rećiću joj pa ćemo stvari poboljšati promeniti ili šta već.
Zadovoljan sam njenim izgledom i svim ostalim,ako jednog dana nešto ne bude ok i ako ne može da se dugo ispravi uvek mogu da se razvedem i tražim nešto drugo negde drugde mada znam da bi i to što bi eventualno našao opet posle određenog vremena nebi bilo idealno.
Neiskusni muškarci su najopasniji u braku.I tako..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 07 kol 2013, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Dopada mi se tvoje razmišljanje pa sam slobodna da te pitam, da li se konstatacija u poslednjoj rečenici odnosi i na neiskusne žene?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prevara
PostPostano: 07 kol 2013, 22:50 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Žene su posebna"priča"ne bih tako jednostavno pravilo primenio i na njih.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 203 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO