HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 03:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9662 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 387  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 23 pro 2011, 12:11 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3954
Robbie MO je napisao/la:
mateb je napisao/la:

:sega :sega :sega


Briše se kad je specijalno debilan, kao recimo rasprava o planetima i astronomiji na temi o Turskoj. :zubati


Hehehehe, sad je već iznimka od pravila. Tipično hrvatski (katolički zapravo). :zubati

No, što bi s onom podjelom Politike koju je Ministar najavio? Zapelo u provedbi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 23 pro 2011, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
stojan_bakovic je napisao/la:
zanimljiva mi je diskriminacija Hrvata na ovom forumu
često se brišu moji postovi
a prije oko 5mj. dobio sam
trajni ban
znaju modovi koji sam nik
prije koristio
samo da zahvalim
hvala :D


Zašto lažeš ljudima kada tvoj nick Vrbosna HR nije baniran, niti je ikada bio baniran. Vjerojatno si preglup (no hate) da se sjetiš lozinke ili načina na koji ti forum isporučuje podsjetnik za lozinku, pa si izmislio cijelu priču.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 01:54 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Molila bi vas da temu na ex yu koju sam otvorila obrisete od neprimjerenih postova i sankcionisete uvrede teranove, svaroga i dzonija posebno.Nema smisla da kvarimo blagdane, ali ovaj nedopustiv nacin komuniciranje uredite.
Hvala

Dzoni se danima ne dovodi u red, njegove komplekse nemoguce je podnositi.Tema glasi Kako se uzgaja svijest o pripadnosti BiH....

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 02:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Tema je očišćena od neprimjerenih postova. Božić je pa nećemo dijelit kazne, ali neću dat "cipelarenje" nikoga, ni spuštanje na osobnu razinu (direktne uvrede).

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 02:33 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Zahvaljujem puno.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 02:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Robbie MO je napisao/la:
Tema je očišćena od neprimjerenih postova. Božić je pa nećemo dijelit kazne, ali neću dat "cipelarenje" nikoga niti spuštanje na osobnu razinu.


Ociscena :sneaky2

Robi, reci mi da se salis...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 02:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
DzoniBG je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Tema je očišćena od neprimjerenih postova. Božić je pa nećemo dijelit kazne, ali neće se dopuštat "cipelarenje" nikoga niti spuštanje na osobnu razinu.


Ociscena :sneaky2

Robi, reci mi da se salis...


Šta bi još trebao očistit. Tjerate me da čitam i prvu stranicu teme? Dosta je bilo gadosti i na drugoj i trećoj,

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 02:37 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Mene sto se tiče ok je, obzirom da sam ja pokretac ne muči se robi. Hvala.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 02:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Robbie MO je napisao/la:

Šta bi još trebao očistit. Tjerate me da čitam i prvu stranicu teme? Dosta je bilo gadosti i na drugoj i trećoj,


Citat:
Nadam se, hoćete mi vi biti sluzavka? Kod moje nane vazda su radile žene vašeg soja.Ja bih onda mirne duše mogla da se posvetim radu.
Teze poslove samo , tri puta sedmicno.


Ovo ti je na drugoj... jel ovo ok...

Starijoj zeni se ovako obraca ovaj patuljak, a onda kad uletim, to se obrise...a ovo stoji...

Sramota...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 02:58 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Vrijedjanje je počela teranova i Svarog,nijednom rijecju se nisam nikome obratila a pogotovo dzoniju. Ubuduce tražim da ignorira moje postove, smanji pogrdne nazive i ne obraća mi se u trećem licu preko drugih ucesnika. Ja s moje strane ignoriram ga u potpunosti.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
Citat:
Samo se ti rugaj, to ti je obilježilo potomstvo pet koljena unaprijed.
Vjeruj mi.
Pa ti vidi ko je na dobitku i što čini propaganda. Dali bi vi po deset godina života za zaborav, ali ne može jarane. Svijet, onaj mali obični čovjek, ne zaboravlja.



Neće se raditi o konkretnoj temi, nego konkretnom problemu, koji je već više puta, u više navrata spomenut na stranicama prije ove. No, uzalud. Pa ću i ja još jednom pokušati.

Znam da je ovdje pojedinoj „hoch“ rvackoj wannabe kulturi i umišljanju da su elitna gospoda pozicionirana visoko iznad drugih naroda u regionu, gotovo orgazmično gledati balynsko-crpcka nadjebavanja na ovom trućkalištu nekada zvanom forum.

Zna svatko također i da sam beskrajno i uvijek, čak i pod cijenu huškanja pripadnika iz reda svog naroda, stajala iluzorno (ali iskreno) na proBIH strani (vodeći ovdje česte fajtove sa Srbsima) pogotovo što se tiče svakog njenog prosječnog stanovnika, ma iz kojeg god naroda dolazio, kao i da sam uvijek, pod cijenu bilo kakvih pljuvačina, iznosila svoju empatiju prema stradanjima Bošnjaka u proteklom ratu, kao i mnogim životnim problemima običnih Bošnjaka s kojima se danas susreću, a da nisu kmeeee-dženosajd, nego stvarni život o kojemu ove virtualne džihadlije zaspale u vremenu devedeset i neke, pojma nemaju.

Pazi ti konstrukcije...„Onaj mali obični čovjek ne zaboravlja...“

O hebemliti licemjernost, šta ti znaš kako je malom, običnom Bošnjaku u BIH? Tom i takvom jednom dječaku je nedavno negdje u srcu rasturene Bosne, mali, obični čovjek, Srbin iz Doboja, iz „Strašne i Genocidne RS“ sa svojim „zlim potomstvom“, divnom ženom i djecom donio sve što ima u rukama, samo da preživi novi dan. Njegovo potomstvo, kao i on, je Veliko, što kojekakva *** ni za tri života neće biti.

Elem, zna svatko s dužim stažom da je ovdje uvijek bilo svega i svačega. Ali i u vrijeme najžešće „kontrasrpske forumske epopeje“ kad su ordinirali na frontovima recimo Capo i Aga, to je bio fajt pojedinaca, bez gađenja kompletnih naroda, sa, u svim tim svađama, beskrajno zajebantskom i kvalitetnom intelektualno-vrijeđalačkom retorikom koja je ako ništa, gledateljima sa strane bila zanimljiva i opuštajuća. A koja bi završavala revnim baniranjem koje je pljuštalo svako malo po zaslugama.

Today...ban...wtf is that...? Nešto što eventualno dobije Mujo Mujić Mujator.

No ono što vi ovdje dozvoljavate u zadnje vrijeme, a odnosi se na okoloprilike gorecitiran post, je gadljivo. Stid me je da forumaši ili ljudi koji ne forumare, ali prate, a pripadaju srpskom narodu čitaju ovakve stvari, na dnevnoj bazi i stalno, o sebi jebote, kao normalno, kao općeprihvaćeno i od toga se nonstop moraju braniti, prati i ne moći diskutirati kao ljudi o temama koje ih zanimaju i o kojima imaju šta reći. A drugi od njih i nerijetko naučiti.

No princip je jednostavan, konstantno ih se natjerava u žrvanj ludare samo kako bi se nekakvi kvazi fini likići „iza forumskog zastora“ podsmijehivali i imali zanimljiv inače nikakav radni dan, dok šmirglaju svoj obraz i nazdravljaju, jer su uspjeli upecati najvećeg debila u povijesti foruma koji će sa najgnusnijim sranjima pišati po Srbima na apsolutno svakoj temi od kulena koji liči na srpsku genocidnu čunu, sve do horoskopa gdje se za Srbe aždajaste kakve jesu još nije izmislila živuljka. Na to dodaš nakupljeni broj poglupih mainstreamovaca, koji pojma o ničemu nemaju, ali aplaudiraju tome i eto ti željenog cirkusa. A ovi "fini" su i dalje - soooo out of that...

Čak na Saxu se sankcioniraju stvari kao što je „genetski srpski kod genocidaštva“ ili bilo šta od generalizacije cijelog naroda, što bi moglo uvrijediti nekog od preostalih Srba u Federejšnu koji možebitno surfari Saxom, a vi ovdje brojite istinski značajan broj srpskih forumaša i to, realno, niti jedan od njih nema prosječnost kakva je većina tu danas ili musli-idiotizam (sa jedinom iznimkom neprevaziđenog Ljiljana i Šeherzade), odnosno svi odreda su zanimljivi i kvalitetni forumaši s kojima su se uvijek vodile nenadjebive rasprave, kao i prepirke; i na sve to da danas netko tu nonšalantno skroz napiše da će potomstvo jedne Realke, Alekse, Tere, Age, Džonija, Joea, Svaroga etc, biti „obilježeno“ bosanskim događanjima prije dva desetljeća...?! I da trebaju dati po deset godina života na zaborav i slične budalaštine kakvih je na tone? Plus na sve to doda šleper licemjernosti o „blagdanima i Božiću“. Čovjek, katolik ili ne, prozrije takve dok si rekao keks i trasira ih đe im je mjesto.

Jadan je onaj tko tukce drži u areni samo da bi imao šund umjesto nekad respektabilnog foruma. Kojeg, opet ponavljam GLUHIMA, čitaju MNOGI ljudi. Ne znam samo đe su Ljudine tipa Bumbe i Markana, koji nikada nisu dozvoljavali ovakve stvari; ili Robač i Lider koje sam davno prije kudila zbog ponekad i pretjeranog štićenja Srba. Sistem vrijednosti otišo skroz u helać. Di god pogledan guzice i sise, alo, alo, di si...Nekad ste na jednu veliku pobunu pustili da se napravi drugi forum i odliju brojni kvalitetni diskutanti. I sad će biti ista matrica? Kome se ne sviđa, nek ne čita, „kao što i moderatori čitaju i moderiraju samo teme koje ih zanimaju“? Gaddemit, hoću da čitam jednog @matub ovdje. Realku. I kordon takvih kojih više nema ni u tragovima. Koji vam je jebote? Otjerat ćete sve one koji znaju složiti tri rečenice zaredom, a da pritom ne moraju na visinske pripreme.

No, možda je to i cilj...who knows. Može sad ban zbog kloniranja. I šmjc „adhominema“. I istine. Fala živili.

ps. disclaimer prije najezde šizofrenije : ovo je poruka za gazdu foruma i moderatore, ne za debile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 18:36 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Citat:
O kakvim ' koljenima ' pricas ?
Nahebali smo vam se stare, kompresovali vas u MP4 format , rasejali vas kojekuda...pa tipkate iz kojekakvih ' Svecki' ko žohari..A sto se potomcadi nase tice, ne brini ti za njih...bice to veci cetnici od nas..Vi ste za njih obicne lijabe. i uopste vas ne razmatraju i ne svrstavaju u homo sapiense.


To što je kopirano i nazvano etiketiranjem jednog naroda (srpskog kao genocidnog predhodilo je ovom postu)Znači OK je da mi Srbin na Forumu kaže da su nam se "najebali stare" ali kad ja njemu kažem da će im se to obiti o glavu, generacijama unaprijed, to je onda etiketiranje naroda u cjelini.Pa zbilja SRAMOTNO.


Ja recimo trpim svakodnevno uvrede, od Džonija i srpskih forumaša.Evo malo da se posjetimo.Neću postati linkove od raznoraznih tema.Nadam se da je dovoljno ovo sa teme Kosovu gdje me pljuje i naziva kurvom, droljom bolesnikom i sl.Onda još jedan link teme gdje nisam bila prisutna u diskusiji.Ponovo pljuvačina.I mogu tako u nedogled.Što je s tim ?Zašto na to nitko ne reaguje ?

ucp.php?i=pm&mode=view&f=-2&p=48400

Uzgred jedna mala opaska..Kako je moguće da nemam problema ni sa jednim forumašem Hrvatom, dok svakodnevno pljuvanja od Srba ne izostaju.Opće je poznato da BBC, ne podnosi Bošnjake, ali ja nikad nijedan problem s njim nisam imala.Niti bilo kim drugim iz reda hrvatskog naroda.Moje mišljenje je da pojedina gospoda Srbi, su se ovdije toliko odomaćili i okoristili privatnim poznanstvima, pa im se tolerira pljuvanje Bošnjaka, dok nenadjebivi intelektualci( pojedinci ) prosipaju neku spiku, kako sam ja problem ustvari.Pa fino preispitajte teme i postove, kad sam ja na početku pokušala ostvariti normalnu komunikaciju, sa svima na forumu.Međutim moje prisustvo u kontekstu srpstva, nekome se očigledno nije dopadalo, a ne dopada se ni danas.



Pitam se ima li kraja tvojoj servilnosti...

Duplo mladja klinka od tebe te svakodnevno ruzi, tvoj narod predstavlja kao tursku silovanu kopilad, sve ono najgore sto bolesni mozak moze smisliti ti servira, a ti i dalje nalazis za shodno da odrzavas dijalog sa osobom koju svako normalan izbegava u sirokom luku.

Takve duhovne drolje u drugim okolnostima stavljaju u sanatorijum, a ovde je povlasceni trol za dizanje dnevnog broja poruka, sto je bukvalno sramota za moderaturu, sto kazem otvoreno, pa neka me kazne.

Koji je izgovor, sto je zensko :confused1 takve osobe bi ti se prvom prilikom krvi napile, prizivaju ti traktore, javno te sramoti pretnjom objave pp-a... koja je granica gde ces tu vasku skinuti sa ramena, jel treba bukvalno da ti se posere na glavu?!

Brate Svarog, svi vide ovo, okani se ove dileje, jel si ti ratovao 3 godine da te ovo deriste ovde proziva kao najgoreg, a da zbog nekog bontona i dzentlmenstva nemas srca da joj uzvratis...

Razmisli kako to sve izgleda nekome sa strane...meni izgleda uzasno, pokusao sam na razne nacine da ti ukazem na to, al neka sad ovo ostane javno, pa mozes da se ljutis na mene kao na najveceg neprijatelja, nema veze, samo da ti se upali crvena lampica da ovako vise ne ide...


Ponovo Džoni se brine za dobrobit sunarodnjaka

Citat:
Gotivio sam te, imas svoj stav, nikome nisi podilazio...sta ti sad ovo treba... :yawn

Da je bog otac u pitanju, i da mi svakodnevno pise onakve stvari, oterao bi ga u picku materinu... jel tebi ne grebe oci gomila licnih i kolektivnih uvreda koje ne propusti da ti zavali...a onda onako hinjski te lozi da ce vas izdati iz Beograda...

Razumem da ti je neko simpatican, i da imas veci prag tolerancije prema nekim glupostima, ali ovo je odavno preslo sve crvene linije, bukvalno mi je zao sto moj sunarodnjak trpi torturu od osobe kojoj je pruzio paznju, a vraca mu sve najgore.

Sad mozes da mozgas da iza ovoga stoji neka prikrivena stvar, neka podla forumska igra... nista od toga, skroz prijateljski ti kazem da ovu farsu prekines, bar javno...

Ne moras da me poslusas :neznam

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
Amebo kakva se rijetko sreće u virtuali - malo te se vrijeđa koliko ih stalkaš po svakoj temi, u svakom slovu, koliko ti se pričinja genocid od svake njihove riječi, koliko svaku temu o MOJOJ zemlji i njenim problemima koje nas OVDJE sekiraju i o kojima MORAMO razgovarati pretvoriš u nacionalističko ***, koliko se ubijaš od otvaranja rasprava o "strašnoj, propaloj, jadnoj RS i Srbiji", koliko si nekad dobar forum pretvorila u crnu kroniku srpskog dna, koliko se zlurado veseliš svakom sranju u entitetčiću slobodarskom ili prekodrinskoj zemljici. Da ne spominjem one maloumne uvrede o srpskoj neintegraciji u zapadna društva, o njihovim higijenskim navikama, izgledu zemlje i gradova, te tone sličnih kretenskih budalaština koje su udaljile sve normalne ljude od ovog mjesta.

Pazi ovo:

Citat:
Takođe je totalno nepotrebno forsirati jedno pismo, zbog nekih emotivnih povijesnih razloga, kao što je to slučaj sa ćirilicom u RS. Gdje djeca mogu iskorititi praktično u svijetu ćirilično pismo ?

Jedino za gledanje sapunica na PinkTV.Ili Pri turističkoj posjeti Rusiji.


Sreća ti je da nisam Srpkinja, a ove dvije koje su tu su dame, ja bih ti kosti lomila za ovakve stvari.
Ti nastavi dok ti se može. Ionako si ovdje samo produkt nečije (nadam se trenutne) zajebancije.
Tvoji traktati nisu my cup of tea, mene sebično zanima samo kvalitet ovog foruma jer se mukom baždario i stvarao. I misli uputih njegovim šefovima. Zdrao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 19:11 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Grude_78 je napisao/la:
Amebo kakva se rijetko sreće u virtuali - malo te se vrijeđa koliko ih stalkaš po svakoj temi, u svakom slovu, koliko ti se pričinja genocid od svake njihove riječi, koliko svaku temu o MOJOJ zemlji i njenim problemima koje nas OVDJE sekiraju i o kojima MORAMO razgovarati pretvoriš u nacionalističko ***, koliko se ubijaš od otvaranja rasprava o "strašnoj, propaloj, jadnoj RS i Srbiji", koliko si nekad dobar forum pretvorila u crnu kroniku srpskog dna, koliko se zlurado veseliš svakom sranju u entitetčiću slobodarskom ili prekodrinskoj zemljici. Da ne spominjem one maloumne uvrede o srpskoj neintegraciji u zapadna društva, o njihovim higijenskim navikama, izgledu zemlje i gradova, te tone sličnih kretenskih budalaština koje su udaljile sve normalne ljude od ovog mjesta.

Pazi ovo:

Citat:
Takođe je totalno nepotrebno forsirati jedno pismo, zbog nekih emotivnih povijesnih razloga, kao što je to slučaj sa ćirilicom u RS. Gdje djeca mogu iskorititi praktično u svijetu ćirilično pismo ?

Jedino za gledanje sapunica na PinkTV.Ili Pri turističkoj posjeti Rusiji.


Sreća ti je da nisam Srpkinja, a ove dvije koje su tu su dame, ja bih ti kosti lomila za ovakve stvari.
Ti nastavi dok ti se može. Ionako si ovdje samo produkt nečije (nadam se trenutne) zajebancije.
Tvoji traktati nisu my cup of tea, mene sebično zanima samo kvalitet ovog foruma jer se mukom baždario i stvarao. I misli uputih njegovim šefovima. Zdrao.


Uvjeravam vas da mi nije bila namjera Srbe u paketu uvrijediti, nego sam odgovorila na predhoni post Svarogu o helpanju.I smanjite doživljaj i vrijeđanje.To Amebo vam ne stoji.

Citat:
Neka cetnika, treba ih ojacat , mogu opet zatrebat..
Ovo je OK ?



Citat:
O kakvim ' koljenima ' pricas ?
Nahebali smo vam se stare, kompresovali vas u MP4 format , rasejali vas kojekuda...pa tipkate iz kojekakvih ' Svecki' ko žohari..A sto se potomcadi nase tice, ne brini ti za njih...bice to veci cetnici od nas..Vi ste za njih obicne lijabe. i uopste vas ne razmatraju i ne svrstavaju u homo sapiense.
I OVO takođe ?

Citat:
Vase drecavo helpanje mnogi su culi, jbgaa... nije sala, CNN je bio repetitor.
Culi su i za Bejrut .
Sacuvaj nas Boze takve ' cuvenosti'...neka, hvala...
OVO je normalno ?

Citat:
Samo se ti rugaj, to ti je obilježilo potomstvo pet koljena unaprijed.
Vjeruj mi.
Pa ti vidi ko je na dobitku i što čini propaganda. Dali bi vi po deset godina života za zaborav, ali ne može jarane. Svijet, onaj mali obični čovjek, ne zaboravlja.
Jedino moj post nije ? :zubati

Izvolite uporediti.I malo bolje pratite teme, kad već se nađete pozvani prigovarati.Evo link-a ex-yu/kako-se-uzgaja-svijest-o-pripadnosti-bih-ud-benici-u-rs-u-t5835.html?start=0

A možete pitati i Robi-ja što je sve obrisao.Između ostalog jedan podugačak post Džonijeve pljuvačine za koji nije dobio ni opomenu, dok ja jesam.

Uglavnom, vama je u redu da meni neko "jebe mater odnosno najebe mi se stare" i bošnjačkom narodu takođe, ali vam nije OK moj nadasve kulturan i precizan odgovor, koji ste već postali a koji je predhodnio tome.Helpanje je takođe izrugivanje zločina i svega što se događalo ili? ?Međutim, za vas ja etiketiram čitav srpski narod a što se netko izrguje golgoti i zločinima mog naroda i dijela vašeg,je OK.Ma bravo :smajl007 Stradanje Bošnjaka vas ne dotiče,Hrvata iz Posavine i Dervente, Banjaluke, posmijevanje sa genocidom i raseljevanjem ?To je sasvim normalno i u redu ?

Pa mogu vam reći da ste vi pristrasni prema Srbima.Što bi na to rekli vaši sunarodnjaci iz Banjaluke, Dervente i Posavine?
Objektivnost vam očigledno nije jača strana.I da mislim da latinica ima prednost u svijetu u odnosu na ćirilično pismo.Trebalo bi je učiti od prvog razreda.Nema mi logike da se u trećem počne sa engleskim, a latinica se ne poznaje.Jel' to sporno ?

I fakat gdje se koristi, navedite..

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
emt je napisao/la:


Uvjeravam vas da mi nije bila namjera Srbe u paketu uvrijediti nego sam odgovorila na predhoni post Svarogu o helpanju.I smanjite doživljaj i vrijeđanje.To Amebo vam ne stoji.


:sega
Prvo, tvoj sukus djelovanja ovdje je vrijeđanje Srba. Na temama od jogurta do politike.
Opet velim, tvoja osobna mržnja je najmanji problem, ti živiš s tim i ko te šljivi. Imam issue s forumom koji to dozvoljava na konto krahiranja svog ugleda.
Drugo, ne pravdaj mi se i ne persiraj me. Meni sve stoji.


Citat:
Uglavnom, vama je u redu da meni neko "jebe mater odnosno najebe mi se satre" i bošnjačkom narodu takođe, ali vam nije OK moj nadasve kulturan i precizan odgovor koji ste već postali a koji je predhodnio tom ?.To je za vas etiketiranje čitavog srpskog naroda.Stradanje Bošnjaka vas ne dotiče, posmijevanje njegovo sa genocidom i raseljevanjem ?


Nitko i nikada od tih ljudi nikome ovdje nije jebao mater, a tu su godinama i tu je ordiniralo mnogo većih čunki od bljedunjavih mrzilica, a čak i kad su vodili lude svađe sa dijapazonom raznih uvreda bilo je to, kako rekoh, verbalno-vratolomski zanimljivo i plod rasprave. Dakle, oni samo reagiraju na konstantni shit koji se izlijeva prema njima. O mom odnosu prema Bošnjacima nemam šta razgovarati s osobom koja nije ni B od bosanskohercegovačkih Bošnjaka. Srećom jelte. Obični ljudi su ovdje u većini ipak sačuvali ljudskost, unatoč svemu.

Citat:
Pa mogu vam reći da ste vi pristrasni prema Srbima.Što bi na to rekli vaši sunarodnjaci iz Banjaluke, dervente i Posavine?


Moj sunarodnjak Tulkas je moj obožavani prijatelj.
I zna kao i svi od njih da vrištim na svaki oblik lažnih govana, ma kako god se oni zvali i s koje god strane dolazili, tako da mani me jeftine pop-psihologije s Oprinog kauča.
Meni nije potrebno servilno ušupkavanje nikome. Pristrana sam jedino prema forumašima koji zbog kretena više ne pišu. Jer su to bili The Forumaši, povučeni radi The Papaka. Ubij me ako išta kontaš o čemu ti pričam, pa prestajem.

Citat:
I da mislim da latinica ima prednost u svijetu u odnosu na ćirilično pismo.Trebalo bi je učiti od prvog razreda.Nema mi logike da se u trećem počne sa engleskim, a latinica se ne poznaje.Jel' to sporno ?

I fakat gdje se koristi, navedite..


Ćirilica mi je divna. Trenutno čitam Male ruske bajke na ćirilici. Čudo je stajati u BG, smijati se i pokušavati odgonetnuti kako se zove neka ulica, jer sam među zadnjim generacijama koja ju je učila. Žao mi je što nikad nećeš obogatiti svoj duh, kako reče Šeha, raznim spoznajama, od gange do ćirilice.

Ps. Lažna đevojko, pa kako bona moš izokrenut ritam rasprave tebe i Svaroga? =))
I ja bih toga s čim se šopaš. Over and out.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Ništa je ne izokrećem, postala sam postove bez reda.Uglavnom, moj odgovor koji ste vi postali je bio odgovor na Svarogov o helpanju.

A on je poslije njega napisao slijedeće.



Citat:
O kakvim ' koljenima ' pricas ?
Nahebali smo vam se stare, kompresovali vas u MP4 format , rasejali vas kojekuda...pa tipkate iz kojekakvih ' Svecki' ko žohari..A sto se potomcadi nase tice, ne brini ti za njih...bice to veci cetnici od nas..Vi ste za njih obicne lijabe. i uopste vas ne razmatraju i ne svrstavaju u homo sapiense.


Prelistajte temu.

Citat:
Nitko i nikada od tih ljudi nikome ovdje nije jebao mater, a tu su godinama i tu je ordiniralo mnogo većih čunki od bljedunjavih mrzilica, a čak i kad su vodili lude svađe sa dijapazonom raznih uvreda bilo je to, kako rekoh, verbalno-vratolomski zanimljivo i plod rasprave. Dakle, oni samo reagiraju na konstantni shit koji se izlijeva prema njima. O mom odnosu prema Bošnjacima nemam šta razgovarati s osobom koja nije ni B od bosanskohercegovačkih Bošnjaka. Srećom jelte. Obični ljudi su ovdje u većini ipak sačuvali ljudskost, unatoč svemu.


Prelistajte vi postove vaših poznanika.Biće vam korisno.Kad već ne vidite kako Svarog otvoreno se najebava matere kompletnom mom narodu.

Citat:
Ps. Lažna đevojko, pa kako bona moš izokrenut ritam rasprave tebe i Svaroga? =))
I ja bih toga s čim se šopaš. Over and out


Jeste vi ljubomorni možda ? :zubati

Ja sam ovdje preko profila na FB, mog vlastitog.Ako želite možete dobiti moje ime i prezime :)

Administracija ga već zna.
Zainteresovani ?Takođe možete vidjeti i kako izgledam i tko sam.Imate PP sa mojim podacima.Broj telefona privatni je na profilu,koji možete naći u imeniku AT, e- mail i sl.Moja IP. adresa da, koja se takođe može uporediti ovdje i tamo.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
emt je napisao/la:
Jeste vi ljubomorni možda ? :zubati


Jeeeej, ni dva posta, a već smo došli do tvoje klasike prema ženama - o da, ljubomorne na tvoju, kako no bi, mladost, ludost , intele-genciju... :sega Džizs.

Citat:
Ja sam ovdje preko profila na FB, mog vlastitog.Ako želite možete dobiti moje ime i prezime :)


Zadnji put - tvoja jedinka ovdje je bitna samo toliko jer zbog nje ne pišu ljudi koje volim da čitam, od kojih volim da učim i koji su nosili svojim forumašenjem ovo mjesto. Tvoja jedinka ovdje je bitna samo toliko jer ti se dopušta silovanje svih tema dženosajdnim nebulozama i kroničnom mržnjom prema Srbima, zbog kojih pati sva normalna konverzacija i razmjena mišljenja koja je postojala ovdje. Zaboli me ćošak tko si, šta si inače. Sebi si.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:04 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Grude_78 je napisao/la:
emt je napisao/la:
Jeste vi ljubomorni možda ? :zubati


Jeeeej, ni dva posta, a već smo došli do tvoje klasike prema ženama - o da, ljubomorne na tvoju, kako no bi, mladost, ludost , intele-genciju... :sega Džizs.

Citat:
Ja sam ovdje preko profila na FB, mog vlastitog.Ako želite možete dobiti moje ime i prezime :)


Zadnji put - tvoja jedinka ovdje je bitna samo toliko jer zbog nje ne pišu ljudi koje volim da čitam, od kojih volim da učim i koji su nosili svojim forumašenjem ovo mjesto. Tvoja jedinka ovdje je bitna samo toliko jer ti se dopušta silovanje svih tema dženosajdnim nebulozama i kroničnom mržnjom prema Srbima, zbog kojih pati sva normalna konverzacija i razmjena mišljenja koja je postojala ovdje. Zaboli me ćošak tko si, šta si inače. Sebi si.


Ja nisam rekla za mladost i ludost, sad vi okrećete ploču.Odlučite se zaboga.Jesam mlada i luda ili sam nešto treće ?Ako ste zainteresirani za moju ličnost, predlažem vam da razriješimo misteriju.Ništa osobno znači.Imate web kameru ?Skajp ?Bilo što meni odgovara, neki znači bezvezni MSN napravite i završimo priču.

Mene neće gaziti vaši prijatelji, a ni vrijeđati.Žao mi je.Sve dok se pojedinci budu ponašali tako, ja ću se braniti.Jeli to sporno ?Administracija neka radi svoj posao.Ali pravedno, ako može.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
emt je napisao/la:
Ako ste zainteresirani za moju ličnost, predlažem vam da razriješimo misteriju.Ništa osobno znači.Imate web kameru ?Skajp ?Bilo što meni odgovara, neki znači bezvezni MSN napravite i završimo priču.



:dragobojic :dragobojic



/da, drago bojić... :sega :klanjam deja-vu...aaa...but i still can find the blues in here...sačuvajte to, vi ljudi iza stejdža, bogvaspomogo./


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Grude_78 je napisao/la:
emt je napisao/la:
Ako ste zainteresirani za moju ličnost, predlažem vam da razriješimo misteriju.Ništa osobno znači.Imate web kameru ?Skajp ?Bilo što meni odgovara, neki znači bezvezni MSN napravite i završimo priču.



:dragobojic :dragobojic



/da, drago bojić... :sega :klanjam deja-vu...aaa...but i still can find the blues in here...sačuvajte to, vi ljudi iza stejdža, bogvaspomogo./


Pa vi ste potencirali priču o mom lažnom identitetu, zar ne ?

Da razriješimo misteriju, Drago Bojić ili što znam, vaša ironija je izlišna.Uglavnom ja sam spremna da provjerimo, poklapa li se FB i ostalo sa mnom lično.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
emt je napisao/la:
Administracija neka radi svoj posao.Ali pravedno, ako može.


A tako bi lijepo bilo da svi rade svoj posao,za koji su rođeni...da budu ljudi,moderacije ne bi niti trebalo da bude...Da forumaši razmisle prije nego napišu ili izgovore tešku riječ,makar i izazvani,makar imali i opravdanje.

Zamka ponosa je progutala i veće i mudrije od nas,pa se ne sekirajte...i nastavite.

Mi ćemo probati počistiti tuđa i naša virtualna sranja i ***,koja ostaju poslije plimnog vala vaših prepirki...A znamo svi da je to unaprijed izgubljena bitka,za sve nas...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:21 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Mar-kan je napisao/la:
emt je napisao/la:
Administracija neka radi svoj posao.Ali pravedno, ako može.


A tako bi lijepo bilo da svi rade svoj posao,za koji su rođeni...da budu ljudi,moderacije ne bi niti trebalo da bude...Da forumaši razmisle prije nego napišu ili izgovore tešku riječ,makar i izazvani,makar imali i opravdanje.

Zamka ponosa je progutala i veće i mudrije od nas,pa se ne sekirajte...i nastavite.

Mi ćemo probati počistiti tuđa i naša virtualna sranja i ***,koja ostaju poslije plimnog vala vaših prepirki...A znamo svi da je to unaprijed izgubljena bitka,za sve nas...


Govorim radi Džonijevog posta sinoć u kojem me je popljuvao, a samo je obrisan.Ja sam dobila opomenu radi puno bezazlenije stvari.Toliko o tome, kako se svi forumaši tretiraju isto.Doduše i meni se progledavalo kroz prste milion puta, pa nema smisla da potenciram tu priču.Bezobrazno je.Uglavnom, dokle god me budu vrijeđali ja se namjeravam braniti.Ako je za BAN-a ne oklijevaj, ali molim te da sankcionišeš i ostale onda..Svađu i trolanje nisam ja započela na navedenoj temi nego Svarog, teranova i Džoni.Bila sam poprilično pasivna to može potrvditi administrator koji je brisao postove.

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Ma dajte ljudi, moderacija ovdje je ziva smijurija. :sega Mislim, volim ja vas, samo dajte se malo uozbiljite. :zubati

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Aztec je napisao/la:
Ma dajte ljudi, moderacija ovdje je ziva smijurija. :sega Mislim, volim ja vas, samo dajte se malo uozbiljite. :zubati


U pravu si.Prvi put častimo,drugi put... :zubati

10. Zabranjeno je komentirati rad moderacije i administracije foruma. Administracija foruma ima pravo bez najave i u bilo koje doba privremeno ili trajno odstraniti korisnika foruma;



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 26 pro 2011, 20:59 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
Tema se zove "Protestna nota moderaciji" . :zubati

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9662 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 387  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 33 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO