HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:






Ovako kad vas vidim, ne mogu da prepoznam koji je pentekostalac, a koji davidovac, jer svi ste isti ko da vas je jedna majka rodila.

Pa i nema ih nešto mnogo. Hiljadu ljudi u vrh glave, onako odokativno. Mislio sam da je to mnogo masovnije, kolika halabuka se digla po medijima. Sranje najobičnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Par stotina ljudi, 4 stotine maksimalno. Ljudi se osipaju, zato otac Davor uvodi novotarije da drži juhu zagrijanom.
Masa njih su prolaznici iz radoznalosti. Teško mi povjerovati da postoje budale koje bi tu dolazile svaki dan poslije posla. Osim te grupice oko Davora.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Da, nema ni pola hiljade. Ja mislio to neki pravi protesti. Smešno kolika buka po medijima oko toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Već ako otac Davor zna imena UČESNIKA, SAUČESNIkA, UBICA, EGZEKUTORA I JATAKA. I ne prijavljuje to policiji, zar ga to ne čini SAUČESNIKOM ?
Sekta bi se raspala da kaže imena. A imena nema svakako, svi znamo da je to jeftin blef da sektu drži na okupu.

Jadna li mu crna majka kad taj cirkus završi pa tek onda krene prava tuga zbog smrti sina. Ne bih mu volio biti u koži, baš nimalo. Tako labilan i odvaljen.

A i mama je tu negdje. Vidim svađa se sa ljudima na Facebook i neke gluposti piše. Jedno vrijeme je bila mirna pa i nju ćopilo ludilo.
No ona za razliku od Davora ima sređen i miran život i supruga, djecu, pa će lakše to izdržati. Kod Davora je u privatnom životu mentalni raspašoj. Sekta će mu postati sve i centar njegovog univerzuma. A sekte nestaju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I stare bakice naučile himnu sekte.
Mislim da je David živ da bi ih u svom gangsterskom hip-hop stilu sve na trgu poslao u PM. Možda nekoga i iscipelario pijan.

Ne mereš bilivit stvarno. Nevjerojatan cirkus da se u javnosti ofarba slika oca Davora kao savršenog roditelja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Članovi sekte uvijek i intenzivno sumnjaju u ne-savršenost sina i lidera oca. Iako im svaki dan 2 puta puste himnu u kojoj im je sam sin David sve opisao da i oni najgluplji od njih mogu shvatiti. To je jedna od vrlina hip-hopa.

Ali ne, kakva je to sekta ako su lider i njegov sin sa nedostacima i nisu savršeni.

Član sekte se može prepoznati jer uvijek svoj komentar završava sloganom sekte. U ovom konkretnom slučaju sa velikim slovima, jer su to riječi savršenog lidera. I taman posla da se to sveto pismo piše malim slovima.

Ovaj specifični član sekte je jedna od onih osoba koje svoju diplomu, svoj magistarski rad, svoju bogatu i uspješnu karijeru mijenjaju za svetu profesiju konobarenja u banjalučkoj ćevapdžinici.
Što nam vrijede sve te diplome, što nam vrijedi ono u glavi, što nam vrijede oči sa kojima vidimo. Ako nismo u stanju spasiti sinove drugih ljudi kao naš konobar.

PRAVDA ZA DAVIDA. PRAVDA ZA SVE NAS. PRAVDA ZA NAŠU DJECU. DRAGI MOJ SINE DAVIDE, DUŠO MOJA, DUŠO NAŠA. BRUTALNO MASAKRIRANI I UBIJENI DAVIDE, MUČEN POD DRAGANOM LUKAČEM, RASPET, UMRO I POKOPAN. AMEN

Citat:
Marijana Karalic
35 mins

Ljudi, kao ljekar znam da se LSD može kratko dokazati u urinu ( u krvi svega nekoliko sati ). Htjela sam SIGURNU INFORMACIJU pa pozvah kolegu toksikologa u Minhenu. On mi reče sledeće:LSD je u KRVI dokaziv maksimalno 12 sati! a u URINU maksimalno 5 dana ! I to slučaju INTOKSIKACIJE / TROVANjA LSD -om ( maksimalno tačno 120 sati )! Za to su potrebana “specijalna labaratorija” i tzv. “brzi test” ili Radioimmunoassay metoda.
Ako odgovorni krenu u priču: to je drugačije kod “hronične upotrebe” , onda nek ga dokažu u kosi ! U kosi može da se dokaže nekoliko mjeseci ! Neophodno je svega 6 cm duga dlaka da se kolaže/opovrgne konzum u poslednjih godinu dana! Kod Davidove dužine kose može se ispitati da li je godinama unazad konzumirao LSD !!!

Što se tiče kanabisa, situacija je sledeća: zavisi od učestalosti i dužine konzumiranja: do maksimalno 12 sedmica može da se dokaže u urinu.
Ako ima daljih pitanja-šaljite ! A ja ću da pitam njemačke stručnjake!
PRAVDA ZA DAVIDA I SVE NEDUŽNE ŽRTVE REŽIMA

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tip ima svoju sektu samo par mjeseci, a već zvuči kao Jim Jones na kraju karijere u Jonestown, Guyana.

Balkan je sociološki fenomen.

Ako sve ne posložite, kažete i uradite kako je velikom lideru "u njegovoj glavi" crno vam se piše.

Citat:
"Jataci, saučesnici, prikrivači dokaza, zločinci, ubice, nalogodavci, egzekutori, pokušavate drugi put da ga ubijete. Samo pokušajte. Nisu dvojica, trojica. Dobro znam kome se obraćam, ima njih i previše u sistemu, zločinaca, kriminalaca, nalogodavaca", rekao je Davor Dragičević.

"Samo pokušajte da ga ubijete drugi put. Ubili ste ga 26. 3. na zločinačkoj konferenciji MUP-a u sprezi sa Tužilaštvom. Imena nalogodavaca neću vam još reći, to treba da kažu MUP, Tužilaštvo, sud i Republika Srpska, imena kao u mojoj glavi."

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
BBC je napisao/la:
I stare bakice naučile himnu sekte.

Kao što pseudohrišćanski sektaši svojim novopridošlim članovima ili onima koji će to tek postati sužavaju um pažljivo biranim citatima iz Sv. Pisma i tumačeći ih po svom nahođenju, odnosno potrebama sekte, to se isto radi i sa tim bakicama koje pominjete. Uz obavezno veličanje vođe sekte kao nečeg skoro savršenog ili potpuno savršenog. Isti princip jer bakičin um se ograničava na ono što joj se nudi a nudi joj se himna iz koje su izbačeni svi oni dijelovi iste te pjesme iz koje je nastala ta himna a iz koje su izbačeni dijelovi koji opisuju život jednog klasičnog dilera i konzumenta droga kakav je bio i njen tvorac, pokojni gospodin David. Što je najgore, isto se radi i sa tom djecom koje vodaju sa sobom pa im se umjesto kompletne slike o pokojniku, nudi par stihova te pjesme kao psalam koji im valjda treba ugraditi u um sliku o Davidu kao svecu, a ne noćnoj skitnici, pijanici, dileru i drogošu što je i bio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Naš dragi lider. Naš savršeni lider.
Ovo je novi član sekte. Može se prepoznati po tome da još uvijek nije naučio da se ime sekte piše svim velikim slovima.

Tijela naša ispred našeg lidera sekte. Srca naša za našeg lidera.

Stvarno, koji će ti *** diploma i znanje na Balkanu. Uleti konobar iz roštiljnice i razbuca ih kao budale. :laugh

Citat:
Kaži Mi Kaži
2 hrs

Ovaj čovjek je ustao za sve nas, ne smijemo dozvoliti da ga ućutkaju, svi moramo biti uz njega i pružiti mu maksimalnu podršku!
Svaka čast Davore ti si naš heroj!!!
Pravda za Davida i za svu našu djecu!!!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Izgleda da ni na Klixu ne pasu svi travu.


Uzasno je sta se radi u Banja Luci, poceo je pravi lov na vjestice, jasno je kao dan da je policija u BL retardirana i nesposobna ali teorije o ogromnoj zavjeri su pretjerane. Otac malog Davida je izjavio cak i da je David silovan a to niko nije spomenuo.
Prvo je spominjan Filip Culum, tj otac preminulog je spominjao to, pa je onda poceo da prica kako je porodica Radjen kriva za ubistvo, pa onda je pocela prica o otmici 15 ljudi koji su oteli klinca. Pa onda pocinje zataskavanje od strane vrha policije.

Dodik je ludak i krimos i nacionalista, ali glup nije da u izbornoj godini dozvoli sebi luksuz da po svaku cijenu brani neke ludake koji su ( ako su ubili klinca ) pa to je skakanje sebi u stomak. A bez obzira sta sve mislili o njemu, on nije naivan nimalo.
Vaskovic previse diriguje Davoru Dragicevicu sta da govori, a Vaskovic je jedna kvalitetna luda...

Mali David nije bas sjajan i fin djecko kako se predstavlja ( a to ne umanjuje tugu sto je ljudski zivot izgubljen ).
Prosle godine je David Dragicevic brutalno prebio nekog klinca, izbio mu par zuba i slomio vilicu na Banj Brdu iznad Banja Luke, svi oni koji su ga znali iz grada znaju da je bio konfliktna licnost, a i da mu opijati nisu bili strani. Kod srba je tradicionalno ono o pokojniku sve najbolje pa haman niko ne zeli nista lose da kaze ali zna se to.

Jos jedna stvar koju ne razumijem, ne kontam kako otac kaze "ZNAM KO SU UBICE A NECU DA KAZEM" pa ja bih za bliznjeg svog otisao na prvu tv i rekao imenom i prezimenom ko mi je ubio najblizeg. Ako se boji medija u RS neka dodje u Sarajevo. Nema sanse da bi ga neko odbio.



https://forum.klix.ba/smrt-mladica-davi ... 8s425.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Protesti pokazali da građani uprkos političarima ne žele da dijele Bosnu po etničkim osnovama nego da Bosna bude cjelovita ha ja
slika

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Mozda Davor i sta nabode, svakako je free, sinoc su kao klapa imali fino druzenje u Sarajevu, vecera, vino & Co. falili samo tamburaši još ...

slika
slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 20:19 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Bolje i da u ostatku života ostane budala,da se ne osvijesti jer razuman čovjek spoznaju takvog svog samoblamairanja ne bi mogao da podnese.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Carmello Šešelj je napisao/la:
Citat:
Zanimljiv detalj, N1 prenosi konferenciju za štampu iz Beograda, David Dragičević kaže da je patriota, da je RVI, da se borio za Republiku Srpsku, da voli Republiku Srpsku i da voli Srbiju, prenos se prekida 

Lol.

Zašto li bi tv stanica u vlasništvu CNN-a to radila, pitam se. :zubati

Nego, kažeš da je RS puna maloumnika tipa VladimirRUS? To nije dobro. Ja sam mislio da velika većina kod vas shvata da se svaki slučaj korupcije u RS pretvara u hajku na samo postojanje institucija RS. Ne znači da se ne treba boriti protiv korupcije, ali tražiti glavu predsednika republike zbog jednog nerazjašnjenog ubistva mogu samo moroni.

Ovo je mozda cak i kraj postojanja jedne politicke sekte zvane SNSD, kao i kraj karijere sefa iste i velikog diktatora Dodika i tiranina Lukaca i ostalih otuznih pajaca koji su ojadili RS unazad nekoliko godina. Ja vjerujem, da kada pravna drzava bude proradila i kada kada drzava bude iste "istresla iz gaca", mislim da ce tada kasa biti punija s obzirom na to koliko su se clanovi sektaskog kulta vodje Milokrada nakrali i pokrali svoj narod. Dani Dodikovog terora, represije i medijske agresije uperene protiv vlastitog naroda putem televizije Bastilje prolaze i dolaze novi svjetliji momenti koji ce odluciti i sudbinu RS. Na izborima narod ce da bira da li zeli dalje da propada ili da mijenja nesto? Izbor postoji. Zato se i zovu izbori, a ne apstitencija, a sigurno ne ni oskar popularnosti, izbor za mis ljepote ili ne znam ti sta vec mjesto gdje se bira nova vlast zato narode pamet u glavu i mijenjajte gace koje smrde, a ove Dodikove vec odavno gadno smrde.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Dodik i SNSD će opet razvaliti na izborima.

Sebe razvalitti sigurno, bas kao i Bakir.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
slika

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
"Pravda za Davida" i u Sarajevu, zajedno sa "Pravda za Dzenana Memica"

http://www.rtvbn.com/3907450/u-grob-necu-bez-pravde-za-davida

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Vladimir RUS je napisao/la:
slika


Velid Saudijac podržava, piši propalo ko SzP...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Slika "Pravda za Davida" je otisla u svijet. Sada zlocinacki zlikovci nece moci spavati ma gdje god da se nalazili na planeti, osim mozda u prasumi gdje nema struje.

http://www.rtvbn.com/3907494/svjetski-mediji-o-velikom-protestu

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 16 svi 2018, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Citat:
Velid Saudijac podržava, piši propalo ko SzP...

Ne provociraj ga, krenuće sa kopi pejstom narednih deset strana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, daramo, lider30, mijat_tomic_is_back, Naša Kvačica i 296 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO