HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 12:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 856 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 19:08 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13378
Lokacija: ZG
Mir mir mir.
Bit ce kako Hrvati kazu.
Amen.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
NiceBoyZg je napisao/la:
Ako je tako kao što kažeš, dane, zašto nije potpuno odbačena prijava protiv njega?


I istog razloga zbog kojeg su hrvatski generali nevini lezali u zatvorima. A uz to, to su jedini pobjednicki generali koji su ikad lezali u zatvoru. I to obrambeni generali koji su bili nasuprot srbocetnickog i jugokomunistickog agresora koji je provodio genocid. Apsurdno i sramotno.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
dudu je napisao/la:
To je činjenica, na zadnjem popisu je bilo preko 16 tisuća pravoslavnih koji su se izjasnili kao Hrvati, a ima ih još više koji su se kroz žendibe i udaje pokatoličili ili u svakom slučaju upisali u Hrvate. Srpska populacija je mala izvan istočne Slavonije i to je u max dvije generacije sve uklopljeno među Hrvate. Ovi u istočnoj Slavoniji opstaju zbog blizine Srbije, ali Novi Sad i Beograd odvlače mlade, ako ne oni onda EU.


Nemojte slucajno da bi vam pala napamet zagovarat Hrvatsku pravoslavnu crkvu. Komunisti su pobili sve pravoslavne svecenike (https://narod.hr/kultura/22-svibnja-194 ... -partizana), a i nije red da Hrvati imaju pravoslavnu crkvu i slobodno ispovjedaju svoju krscansku vjeru. Razlog je naravno sto je u NDH postojala Hrvatska pravoslavna crkva. Logicno zar ne? Po srbocetmickoj i jugolomunistickoj metodologiji razmisljanja.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58216
Lokacija: DAZP HQ
PCM je napisao/la:
Mir mir mir.
Bit ce kako Hrvati kazu.
Amen.


Pokušavam biti milosrdan, lijepo najavljujem kakva vremena dolaze, činim dobro djelo kako Gospod traži od mene. Možda je ova tvoja sažeta poruka prava za današnju generaciju.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 19:20 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 15:56
Postovi: 2950
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Hroboatos je napisao/la:
Najprodavanija knjiga Davora Domazeta Loše „Hrvatski Domovinski rat 1991.-1995., strateški pogled“ izlazi ovih dana na engleskom jeziku


Knjiga po kojoj su u ICTY-u obranjeni Gotovina i Markac. Nemoguce ju je kupiti igdje. Osim ak ti se posreci u nekom antikvarijatu ili na njuskalu.

Izdavanje knjige na engleskoj nije pomogla RH nego entuzijasti u dijaspori. Jos uvijek nije izdana. Valjda hoce. Odlicna je!

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 19:24 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13378
Lokacija: ZG
dudu je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Mir mir mir.
Bit ce kako Hrvati kazu.
Amen.


Pokušavam biti milosrdan, lijepo najavljujem kakva vremena dolaze, činim dobro djelo kako Gospod traži od mene. Možda je ova tvoja sažeta poruka prava za današnju generaciju.


Ja sam ove mladje generacije, samo twitter i instach. 120 znakova i slike.
Ukratko:
:herceg_bosna

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
NiceBoyZg je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ma, bata Vujo, znaš i sam da mi nismo takvi. A ruku na srce, Hrvati u Srbiji su lojalni, barem mi se čini.


Većina vas nije takva, ali on je i ne možeš ti govoriti u njegovo ime da ne misli tako kad to eksplicitno godinama govori. To je ko ono kad roditelji kažu za sina "ma dobar je on, nije on takav" a sinu dokazano da pljačkao kioske :D

Iako ekstremistički debil naravno laže o tome da nisam par puta podbo i ustaše na temi (što može svatko provjeriti u mojim postovima) u dvije stvari koje kaže, jednu eksplicitno, a drugu implicitno, je u pravu. Da, češće se obraćam njemu no drugima, jednostavno jer su mu postovi toliko ekstremni, i, da, ne bih to više trebao činiti. Ako netko misli da Hrvati u Srbijii koji nikome nisu ništa zlo napravili zaslužuju biti objektom osvete zbog grijeha svojih sunarodnjaka u RH/NDH od prije što će uskoro biti najmanje 25 godina što se može s takvom osobom pričati? To je za neku medicinsku ustanovu, najbolje zatvorenog tipa.

Jbt dobro vas bruka ovaj degenerik po forumu... Na ovom forumu pišu i Srbi koji su se borili u ratu 90tih, neki i u RH, i normalno pišu, a on domilio u Srbiju na traktoru kao mali popišanko od 4 godine i sada je ekstremniji od svih njih i zeli se osvecivati ni manje ni vise no gradjanima vlastite drzave. :sega To su žešći kompleksi i mentalna bolest vezani uz sramotu koju osjeća =)) =)) =))

Rekao sam ti već prije, Vujadine, ne znam što se ti toliko glođeš s ustašama kao Dane ili Instruktor, pristajete si kao ruka i rukavica. Imate iste karakteristike i status u društvu, ponajviše po tome što ostrašćeno pogrešno vjerujete da svi misle kao vi i što vas normalni ljudi preziru mnogo više no što prezirete jedni druge.



Još malo pa nestalo.


Vujadin je napisao/la:
Citat:
Prije pol stoljeća u Beregu je bilo oko dvije tisuće ljudi. Sada službeni podaci kažu 1.140, ali će svatko u Beregu reći da »na spavanju« nema više od 700-800 ljudi. I to smanjenje broja stanovnika samo je nastavak trenda koji traje od 50-tih godina prošlog stoljeća. Ipak, taj postotak smanjenja broja stanovnika nikada nije bio toliko izražen kao u posljednjem desetljeću.

»Svakog mjeseca sigurno po jedna obitelj ode iz sela. Svi imaju hrvatske papire i odlaze trbuhom za kruhom. U Njemačku i Austriju. Uglavnom odlaze mladi, pojedinačno ili kao mlade obitelji, ali sve je više i onih iznad 50 godina. Svi zajedno s djecom i unucima«, kaže predsjednik HKPD-a Silvije Strahimir Kranjčević Milorad Stojnić.

I on sam je iz obitelji koja je posao potražila u Njemačkoj, a jedino su on i baka ostali u selu.

»Od oko 800 stanovnika, koliko po procjeni Bereg ima danas, njih četrdesetak ima više od 80 godina. U mnogim kućama ostali su samo stari, a mnoge kuće su ostale prazne i napuštene«, kaže Stojnić.

A slična priča mogla bi se zabilježiti u bilo kom drugom somborskom selu ili samom gradu, pa je onda ono pitanje župnika Vilova tko će ovdje živjeti za stotinu godina itekako na mjestu.



http://www.hrvatskarijec.rs/vijest/5111 ... -Somborci/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9785
Dudu je u potpunosti u pravu. Ovo Srba što je ostalo u HR
su 2/3 već jednom nogom u grobu,a ostala 1/3 već dobrim dijelom asimilirani u Hrvate,a ako nisu,onda njihova djeca 100%. To je to.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 11 ruj 2019, 23:53 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13378
Lokacija: ZG
Graničar18 je napisao/la:
Dudu je u potpunosti u pravu. Ovo Srba što je ostalo u HR
su 2/3 već jednom nogom u grobu,a ostala 1/3 već dobrim dijelom asimilirani u Hrvate,a ako nisu,onda njihova djeca 100%. To je to.


Minimum Srba u Hrvatskoj i minimum Hrvata u Srbiji, ili postupna asimilacija do potpune asimilacije. To je dobar recept za sto manje tenzija i problema kada postoje toliko oprecni stavovi navedenih naroda o svemu u nasim odnosima u povijesti, sadasnjosti i buducnosti.

To je realnost pa kome pravo - kome krivo.

Interesantno je da Hrvati nemaju problem sa ceskom manjinom u Daruvaru ili Srbi sa Slovackom u Vojvodini. I tako mozemo s obje strane nabrojat hrpu manjina s kojima se uredno zivi i nikakvih problema nema. A problema nema jer:
1.Matice zemlje nisu iza ugla
2.Nema losih i nasiljem i ratovima opterecenih iskustava
3.Last but not least - nema dijametralno suprotnog pogleda na de facto sve krucijalne stvari u proslosti/sadasnjosti/buducnosti

Takodjer ove 3 navedene tocke su ujedno i kljuc zbog cega je BiH - failed state, medjunarodni protektorat osudjen na zivotarenje do konacne propasti.
- Matice zemlje je obgrljuju u potpunosti
- Nasiljem i ratovima optereceni odnosi - Turci Osmanlije, AU, WWI, WWII, rat 90-ih
- 3 nacije i 3 dijametralno suprotna stava na proslost/sadasnjost/buducnost

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 02:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Sve manje više stoji međutim.
Meni i dalje nije jasno nešto sasvim jednostavno.


Šta je to Hrvat?
Šta čini osobu XY Hrvatom?

Jer ja vidim da se pod Hrvatom podrazumeva sve i svašta.
Cigani,muslimani,Mađari,Srbi..
Gde je tu neko razmišljanje o genetici,fizionomiji,karakternim osobinama..
Budućnost hrvatskog naroda je da bude nacija,očigledno.
Nacija svega onog što Srbi odbace.
Jeste razmišljali o tome?
Zašto recimo Srbi odsecaju svoj škart i ne primaju u svoj organizam otpatke dok Hrvati gutaju sav otpad?
Nemam ja ništa protiv ali onda se uskoro nećete moći zvati narodom.
Srbija je država sa najviše manjinskih zajednica upravo zbog toga što se tačno zna šta je i ko je Srbin a ko nije i ne može biti.Nikad.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 06:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58216
Lokacija: DAZP HQ
Koliko su Srbi samo u Srbiji asimilirali nekakvih Vlaha, Cincara, Roma, Grka, to se broji u stotinama tisuća, dovoljno je samo pratiti popise stanovništva iz 19. stoljeća. 1866. godine u kneževini Srbiji živi milijun Srba i 130 tisuća Vlaha što će reći da je danas najmanje pola milijuna ljudi u Srbiji vlaškog podrijetla. Doduše ti Vlasi su se već na popisu 1884. izjasnili kao Rumunji pa je kneževina imala 150 tisuća Rumunja. Kroz kasnije popise broj Rumunja/Vlaha se smanjuje da bi ih 2011. bilo oko 65 tisuća na prostoru cijele Srbije, dakle i s Banatom koji u 19. stoljeću nije bio dio srpske kneževine. S obzirom da nije zabilježen zbjeg vlaha jasno je da su s vremenom postali dio srpskog naroda.

Hrvati isto tako oduvijek asimiliraju Srbe, Talijane, Nijemce, Mađare, ostale Slavene, to je kontinuirani proces koji nikad nije prekinut.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 07:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 29912
Kačamak je napisao/la:
Sve manje više stoji međutim.
Meni i dalje nije jasno nešto sasvim jednostavno.


Šta je to Hrvat?
Šta čini osobu XY Hrvatom?

Jer ja vidim da se pod Hrvatom podrazumeva sve i svašta.
Cigani,muslimani,Mađari,Srbi..
Gde je tu neko razmišljanje o genetici,fizionomiji,karakternim osobinama..
Budućnost hrvatskog naroda je da bude nacija,očigledno.
Nacija svega onog što Srbi odbace.
Jeste razmišljali o tome?
Zašto recimo Srbi odsecaju svoj škart i ne primaju u svoj organizam otpatke dok Hrvati gutaju sav otpad?
Nemam ja ništa protiv ali onda se uskoro nećete moći zvati narodom.
Srbija je država sa najviše manjinskih zajednica upravo zbog toga što se tačno zna šta je i ko je Srbin a ko nije i ne može biti.Nikad.


Nije to budućnost, nego sadašnjost još od stoljeća sedmog. :zubati

Hrvati kad su došli na današnji prostor nisu došli kao osvajači nego kao branitelji od agresivnih Avara. Nije bilo protjerivanja ni ubijanja domaćeg stanovništva nego upravo miješanje s njima. Mi danas smo porijeklom Iliri koliko i Hrvati.

Jesu vam Vulin i Dačić primjer te očuvane superiorne fizionomije i karaktera? Kako prepoznati Srbina, uzmeš mjere od ove dvojice i gledaš poklapa li se. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

776 of 2558 - 30.34%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
To nikada nije bila srpska politika.

Znači Hrvati su nacija.Dobro.Samo da se zna.
Možda je to uzrok zašto niko nikog u Hrvatskoj ne oseća kao svog.Između ostalog.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 10:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 29912
Kačamak je napisao/la:
To nikada nije bila srpska politika.


Ma gdje bi bila, samo su za Srbe proglašavani Makedonci, Crnogorci, Hrvati pa čak i Slovenci. :zubati

U stvari da, to je ta razlika. U Hrvate se ide dragovoljno, a vi cijeli svijet proglasite za bivše Srbe, otpadnike od srpstva. Onda ostali ne trebaju postati Srbi nego se samo vratiti. Lukavo priznajem. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

776 of 2558 - 30.34%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 16:45
Postovi: 5727
Naša Kvačica je napisao/la:
Nije to budućnost, nego sadašnjost još od stoljeća sedmog. :zubati

Hrvati kad su došli na današnji prostor nisu došli kao osvajači nego kao branitelji od agresivnih Avara. Nije bilo protjerivanja ni ubijanja domaćeg stanovništva nego upravo miješanje s njima. Mi danas smo porijeklom Iliri koliko i Hrvati.

Jesu vam Vulin i Dačić primjer te očuvane superiorne fizionomije i karaktera? Kako prepoznati Srbina, uzmeš mjere od ove dvojice i gledaš poklapa li se. :zubati


Evo sad je izašlo, a uskoro će biti i prošireno u 2. izdanju...


https://www.bib.irb.hr/1014951

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4364
Lokacija: Grobnik
[list=][/list]
Kačamak je napisao/la:
To nikada nije bila srpska politika.

Znači Hrvati su nacija.Dobro.Samo da se zna.
Možda je to uzrok zašto niko nikog u Hrvatskoj ne oseća kao svog.Između ostalog.


Tko u Hrvatskoj ne osjeća nikog kano svog?

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
dane-croatia je napisao/la:
[list=][/list]
Kačamak je napisao/la:
To nikada nije bila srpska politika.

Znači Hrvati su nacija.Dobro.Samo da se zna.
Možda je to uzrok zašto niko nikog u Hrvatskoj ne oseća kao svog.Između ostalog.


Tko u Hrvatskoj ne osjeća nikog kano svog?
Ajde Dane..ne glupiraj se. :laugh

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4364
Lokacija: Grobnik
Kačamak je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:
[list=][/list]

Tko u Hrvatskoj ne osjeća nikog kano svog?
Ajde Dane..ne glupiraj se. :laugh


Ako ti živiš u Hrvatskoj, onda si očito mislio na sebe... :kava

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58216
Lokacija: DAZP HQ
Kačamak, stvarno se provaljuješ.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 20:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58216
Lokacija: DAZP HQ
Kačamak je napisao/la:
Sve manje više stoji međutim.
Meni i dalje nije jasno nešto sasvim jednostavno.


Šta je to Hrvat?
Šta čini osobu XY Hrvatom?

Jer ja vidim da se pod Hrvatom podrazumeva sve i svašta.
Cigani,muslimani,Mađari,Srbi..
Gde je tu neko razmišljanje o genetici,fizionomiji,karakternim osobinama..
Budućnost hrvatskog naroda je da bude nacija,očigledno.
Nacija svega onog što Srbi odbace.
Jeste razmišljali o tome?
Zašto recimo Srbi odsecaju svoj škart i ne primaju u svoj organizam otpatke dok Hrvati gutaju sav otpad?
Nemam ja ništa protiv ali onda se uskoro nećete moći zvati narodom.
Srbija je država sa najviše manjinskih zajednica upravo zbog toga što se tačno zna šta je i ko je Srbin a ko nije i ne može biti.Nikad.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/pri ... 15795.aspx

tko bi rekao da će se index ovako popišati po tebi u istom danu. :zubati

slika
Nemanja iz Beograda

kad bih se zajebavao, rekao bih kralj Tomislav 2100. godine. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Dudu prođi me se školskih fora.Nemanja je iz Srbije ali nije Srbin.U Srbiji živi najviše nacionalnih manjina.To pokazuje dve stvari.Da smo tolerantan narod i da ne gutamo sav otpad u sebe kao što to radi hrvatska nacija.
Taj nemanja je ciganin koji živi u Srbiji nije Srbin ali zato Jasmin koji živi u Pitomači je-Hrvat.
To su dve sasvim različite stvari.
Kada Jasmin iz Pitomače kaže da je Hrvat ti se upišaš u gaće od sreće a kada bi Nemanja rekao da je Srbin dobio bi samo hladan pogled i gadljiv osmeh.Zato su Srbi narod a Hrvati nacija.To se vidi i po među hrvatskim odnosima između ostalog.Otud i stalno histerično čuvanje Hrvatske,kao da je od Perfeksa.Čuvajmo Hrvatsku,ne dajmo Hrvatsku,naša Hrvatska,volimo Hrvatsku..drž ne daj..sve je to zato što je ta Hrvatska sastavljena od svega i svačega i vrlo klimava.Gde si ti video tako nešto u Srbiji?To ne postoji.
Hrvatska je finansijka interesna zajednica a Srbija država Srba.
Ne kažem ja da je to dobro ili loše.Samo konstatujem da neke elementarne stvari isteramo na čistac.To je sve.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ja još nisam dobio odgovor na sasvim obično pitanje:Šta je to Hrvat?
Šta osobu XY čini Hrvatom?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 22:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 29912
Čini je to što se osjeća Hrvatom.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

776 of 2558 - 30.34%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58216
Lokacija: DAZP HQ
Tuđi čovik nikad neće znati.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska metodologija
PostPostano: 12 ruj 2019, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Kačamak je napisao/la:
Ja još nisam dobio odgovor na sasvim obično pitanje:Šta je to Hrvat?
Šta osobu XY čini Hrvatom?


Što je Srbin?
Što osobu XY čini Srbinom?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 856 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: daramo i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO