HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 485 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 08 pro 2019, 20:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Lapo-lapo je napisao/la:
Kao prvo pitala bih Ministra za koju citalacku grupu na forumu on pise o "SexTech" industriji? Koga na Balkanu zanima duzina zenskog orgazma? Ako ih uopste i zanima da li je dozivjela zadovoljstvo? O sexualnim igrackama oni su culi iz trece ruke i vidjeli mozda po koju ilustraciju iste za koju sumnjam da bi znali bez detaljnog upustva da upotrijebe.



Je li ova žena beskrajno glupa ili samo luda?

Ili samo loše trola?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 09 pro 2019, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Bobovac je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Kao prvo pitala bih Ministra za koju citalacku grupu na forumu on pise o "SexTech" industriji? Koga na Balkanu zanima duzina zenskog orgazma? Ako ih uopste i zanima da li je dozivjela zadovoljstvo? O sexualnim igrackama oni su culi iz trece ruke i vidjeli mozda po koju ilustraciju iste za koju sumnjam da bi znali bez detaljnog upustva da upotrijebe.



Je li ova žena beskrajno glupa ili samo luda?

Ili samo loše trola?


Mali, nije ovo tema za tebe. Pricacemo kada porastes. Sada idi na blogovac i za domaci zadatak napisi: Šta ću biti kada porastem?
I šta se stalno koji vrag kačiš na mene?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 sij 2020, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
Ministry of Sound je napisao/la:
DaniKU je napisao/la:

Zanimljivo. Postoji li odredjeni razlog zasto je to tako?

Kad sam svojevremeno upoznao Jacka koji drzi drugi forum za koji sigurno veliki broj ljudi zna mogu reci da mi je puno stvari postalo jasno, pa si me nekako potaknuo svojim odgovorom da postavim Tebi ovo pitanje.


Imao sam i prije dojam da tzv. "self-deprecating humour" (zajebancija na vlastiti račun, koja ide do izmišljanja nepoželjnih osobina) ne fercera najbolje na "našim" prostorima, a mislim da si ovim upisom to i potvrdio.


Sto ne znaci da nije bazirano na istini. "...ide do izmisljanja nepozeljnih osobina". Pa od nekuda je krenula, zar ne?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 sij 2020, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
DaniKU je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Imao sam i prije dojam da tzv. "self-deprecating humour" (zajebancija na vlastiti račun, koja ide do izmišljanja nepoželjnih osobina) ne fercera najbolje na "našim" prostorima, a mislim da si ovim upisom to i potvrdio.


Sto ne znaci da nije bazirano na istini. "...ide do izmisljanja nepozeljnih osobina". Pa od nekuda je krenula, zar ne?


I na tarabi piše pi*ka, pa nemoj da na njoj slomiš đoku.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 25 sij 2020, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
Ministry of Sound je napisao/la:
DaniKU je napisao/la:

Sto ne znaci da nije bazirano na istini. "...ide do izmisljanja nepozeljnih osobina". Pa od nekuda je krenula, zar ne?


I na tarabi piše pi*ka, pa nemoj da na njoj slomiš đoku.


Bit ce da se opet zezas na svoj racun.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 27 ožu 2020, 22:06 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Koje su šanse za raspad 2022. ili prije?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 29 ožu 2020, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Koji hercegovački narod je dao najviše velikih ljudi: srpski, hrvatski, muslimanski?

Dučić, Šantić, dva Ćorovića, Glogovac, Sergej Trifunović, Nataša Ninković...

Goran Bogdan, Nino Raspudić, MM Sopta, Marijana Mikulić...

Osman Đikić, Mustafa Mulalić, Mustafa Golubić, Zdravko Grebo...

Eto, u tom pravcu da razmišljamo kad određujemo. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 08 tra 2020, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Pitanje za Hrvate:
Kakvi su bili vaši utisci i razmišljanja o utakmici Cibona-Partizan iz aprila od pre 10 godina?



:D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 25 tra 2020, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
aleksije radicevic je napisao/la:
Koji hercegovački narod je dao najviše velikih ljudi: srpski, hrvatski, muslimanski?

Dučić, Šantić, dva Ćorovića, Glogovac, Sergej Trifunović, Nataša Ninković...

Goran Bogdan, Nino Raspudić, MM Sopta, Marijana Mikulić...

Osman Đikić, Mustafa Mulalić, Mustafa Golubić, Zdravko Grebo...

Eto, u tom pravcu da razmišljamo kad određujemo. :D


Uvjerljivo Hrvati, ne nužno zbog neke superiornosti nego većeg populacijskog bazena u Hercegovini.

Ruđer Bošković, A.B. Šimić, Andrijica Šimić, Marin Čilić, Baka Slišković, Zvonimir Boban

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 18 svi 2020, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Divlja svinja5 je napisao/la:
Jesi imao gripu i kakvo je općenito stanje s gripom kod vas? Naši mediji prenose da je vrlo jaka epidemija i da će tako vjerojatno biti i ovdje.


Upit gospodina Divlje Svinje od 13.10.2019. Gospodine, radite li za kineski MSS?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 19 pro 2020, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Shameless bump za novije Perece, i za bivše sugrađane koji me vjerno prate.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 pro 2020, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Imam dva pitanja za kolegu weasela ili lasicu, jer ga smatram nakompetentnijim za odgovore. Mada pozeljna su i misljenja drugih.

1. Imamo Srbina koji zivi u Hrvatskoj, ZlatkaZG, i Hrvata koji zivi u Srbiji, buenosa airesa. Zasto je Srbin mnogo benevolentniji i finiji i sa vise postovanja prema zemlji u kojoj zivi, nego sto je to Hrvat? Je li to prirodna srpska finoca ili ima neko drugo objasnjenje?

2. Kad neko spomene da treba DGG prikljuciti srpskim zemljama, Hrvati skoce kao opareni, i izrazavaju brigu sto bi tako Srbi dosli blizu iznad Knina. Kako to da su ti tvoji sunarodnici tako bitno drugaciji od tebe, o weasele? Jer ti npr. uopste se ne uzbudjujes na taj nacin zbog cinjenice da ti je preko reke Brod u RS, nego to posmtras ravnodusno, sa nekakvim filozovski mirom?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 pro 2020, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
aleksije radicevic je napisao/la:
Imam dva pitanja za kolegu weasela ili lasicu, jer ga smatram nakompetentnijim za odgovore. Mada pozeljna su i misljenja drugih.

1. Imamo Srbina koji zivi u Hrvatskoj, ZlatkaZG, i Hrvata koji zivi u Srbiji, buenosa airesa. Zasto je Srbin mnogo benevolentniji i finiji i sa vise postovanja prema zemlji u kojoj zivi, nego sto je to Hrvat? Je li to prirodna srpska finoca ili ima neko drugo objasnjenje?

2. Kad neko spomene da treba DGG prikljuciti srpskim zemljama, Hrvati skoce kao opareni, i izrazavaju brigu sto bi tako Srbi dosli blizu iznad Knina. Kako to da su ti tvoji sunarodnici tako bitno drugaciji od tebe, o weasele? Jer ti npr. uopste se ne uzbudjujes na taj nacin zbog cinjenice da ti je preko reke Brod u RS, nego to posmtras ravnodusno, sa nekakvim filozovski mirom?


Odgovor na prvo pitanje:

Na stranu naše hvalisanje o uljuđenosti i ruganju Srbima da su iztočnjaci i bizantinci, razlika između nas zaista postoji i vidljiva je svakodnevno u međusobnom ophođenju.

Ljudi kao ZlatkoZG ili graničar su kulturološki Hrvati, rođeni, odrasli i oblikovani kulturom svoje domovine od koje se razlikuju samo po vjeri koja ih veže sa rodom preko Drine. Dakle oni su u svakom smislu Hrvati osim u političkom gdje ne mogu protiv sebe i svojih. Mi smo na višem stupnju uljuđenosti zbog povijesne sreće da nismo bili dugo pod turcima kao vi. Obrnuto vrijedi i za Hrvate u Srbiji. Originalno su to Mađarski Hrvati i nema razlike između njih i nas iz Hrvatske. Razlika nastaje kada oni ostaju zarobljeni u Srbiji i orkuženi vama. Tada poprimaju htjeli ne htjeli vaše kulturološke karakteristike i tako dobiješ jednog Hrvata koji je kulturološki Srbin. Ako sam nekog uvrijedio ovim komentarom duboko se ispričavam, to je samo moje mišljenje koje može biti netočno. Sto se tiče poštovanja prema zemlji to je subjektivno pitanje, a moje mišljenje je da i jedni i drugi ne poštuju previše zemlju gdje žive, zato što prvo moraš imati svijest da je to tvoja zemlja, zatim dolazi poštovanje. I jedni i drugi smatraju da su tu stranci i nepoželjni stoga su mentalitetu u kojem jesu. S obzirom na našu povijest tu kruha nema, previše je krvi palo i bolje je da svatko svome jatu.

Odgovor na drugo pitanje:
Preživjeli bi mi i bez tog DGG ali bi bili u lošijoj strateškoj situaciji, stvar je u tome da je to naš ratni plijen kojeg smo oteli velikom žrtvom i mnogi pobjesne kad bi to netko tražio nazad na lijepe oči. Pored toga taj DGG se gleda kao milo za drago u odnosu na Posavinu, mentalni flaster na težak porez i traume koje ste nam nanjeli 92. u koridoru. To je živa uspomena kako smo vam vratili nazad i uzeli čisto vaš teritorij kao vi nama.

Vjerojatno nisi pratio moje postove ali ja sam itekako nezadovoljan sadašnjom situacijom, itekako me nervira što je preko srpski brod i što je centar 7. najvećeg HR grada doslovno 50 metara od Srbije, da počne sukob sutra ne treba vam minobacač doslovno jači vojnik prebaci kašikaru preko Save na glavni trg. Brod nije nikad zaseban grad bio nego integralni dio Slavonskog Broda 1/4 do 1/3 grada je danas okupirana. Ja to Srbima i ostalim Hrvatima bezuspješno objašnjavam kao da je Zemun danas Hrvatska, zamisli da dok šetaš centrom grada gledaš u ogromnu Hrvatsku zastavu preko Dunava.... pa se vi Beograđani mislite ili da je recimo južno od Save u Zagrebu Slovenija što je apsolutno neodrživo i nepraktično, nema smisla.

Posavska zajednica je desetkovana i nas tamo više nema, posavljaka na forumu još manje i zato se nitko previše ne sekira oko tog pitanja zato što njih ne žulja, nisu od tamo, nije njihov problem a i ne žele minirati bratstvo i jedinstvo foruma u rušenju BiH. Još su me napali da sam takijaš kad sam to spomenuo.

Sutra kad se nadajmo se protektorat rasapdne, ja sam za miran i pošten dogovor , zamjenu zemlje metar za metar, tražim Brod i Šamac za nas da se stvori povezana Hrvatska enklava koja bi imala smisla i kako bi Slavonski Brod prodisao.

A moj filozofski pogled je dijelom i pacifistički, preslabi smo i jedni i drugi za nekakav rat koji bi nas demografski dokrajčio i nije vrijedno za tu šaku jada slati mlade momke s obije strane da se nepotrebno gine. BiH se prazni kao balon, zemlje ima koliko hočeš a ljudi sve manje. Ljudi smo i treba se nekako dogovoriti, mora se i može.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 pro 2020, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Ministry of Sound je napisao/la:
horus je napisao/la:
Jesi i dalje navijač fk sarajevo? :zubati


Bješe FK Željezničar, i ne, prešaltao se na Zrinjski. U Hrvatskoj nemam omiljeni klub (simpatizirao Hajduk dok nisu počeli rat protiv repke), pomalo se nadam da će biti nešto od NK Osijek, i to je to.

Orban ti polako ispunjava Želju, masne novce ulupao u klub. Još koji mjesec i najluksuzniji i najmoderniji stadion u Hrvatskoj dolazi u funkciju, a Osijek dugoročno postaje 2. najači klub i glanvi konkurent Dinamu. Premještamo se s osovine Zagreb-Split na Zagreb-Osijek, vraćamo se u doba Banske Hrvatske. :zubati


Također pitanje, zašto baš Australia, daleko je to...

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 pro 2020, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
ZlatkoZG se jednostavno čini kao stabilnija i pristojnija osoba. Mislim, to je prvi dojam. Kakav je nekome Zagreb kao Srbinu, a kakva Subotica kao Hrvatu ovisi o čovjeku. To sa "finoćom" Srba ili Hrvata je samo lupanje u svoja prsa, ali recimo Buenos govori da tamo živi cijeli život i da su nakon 1995. krajišnici koji su došli bili nešto niže civilizacijske razine u odnosu na Vojvodinu do tada, da su doslovno donijeli nemir u što je više bio srednjoeuropski gradić. U tome možda ima nešto kad dođu veće grupe ljudi iz ruralnih krajeva u kojima je u 20. st. nekoliko puta "gorjelo" u pitomije krajeve. Opet, to nema veze toliko s nekim razlikama hrvatskog i srpskog mentaliteta, čuo sam par donekle sličnih, ipak blažih, zamjerki o bosanskim Hrvatima npr. Vjerojatno bilo u Hrvatskoj i za rata o hrvatskim izbjeglicama iz tzv. RSK dok je postojala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 00:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Stoji li i dalje prognoza za 2022.?
Generalno šta vidiš i prorokuješ s obzirom na nedavna događanja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 01:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
weasel je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Bješe FK Željezničar, i ne, prešaltao se na Zrinjski. U Hrvatskoj nemam omiljeni klub (simpatizirao Hajduk dok nisu počeli rat protiv repke), pomalo se nadam da će biti nešto od NK Osijek, i to je to.

Orban ti polako ispunjava Želju, masne novce ulupao u klub. Još koji mjesec i najluksuzniji i najmoderniji stadion u Hrvatskoj dolazi u funkciju, a Osijek dugoročno postaje 2. najači klub i glanvi konkurent Dinamu. Premještamo se s osovine Zagreb-Split na Zagreb-Osijek, vraćamo se u doba Banske Hrvatske. :zubati


Također pitanje, zašto baš Australia, daleko je to...


Izgleda da da, mada s tim stranim vlasnicima nikad ne znaš na čemu si. Probudiš se jednog dana, pročitaš da je podignuta optužnica protiv toga lika u njegovoj zemlji. Nakon par mjeseci počne kašnjenje plaća, transferi perspektivnih omladinaca u Kinu za odštetu od 200.000 EUR i Ende.

Zašto AU? Zato jer stari iz nekih njegovih principijelnih razloga nije htio prihvatiti ponude iz Njemačke u ranim 70im, i SAD u kasnim 70im, pa prošla baba s kolačima.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 01:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Planina je napisao/la:
Stoji li i dalje prognoza za 2022.?
Generalno šta vidiš i prorokuješ s obzirom na nedavna događanja?


Malo sam veći optimist, doista nisam očekivao da će Hrvatska (i Milanović) ovako žestoko stati iza nas. To potvrđuju i mnogi nezavisni izvori. Vidjet ćemo na što su spremni.

Ne nasjedaj na forumske kritičare iz RH (da ih ne spominjem pojedinačno), preočito je da imaju stranačku agendu za DP, i čak jedva čekaju da nas Muslimani dobro nagaze (a da Hrvatska ne pokrene tenkove (bukvalno)), kako bi nam se onda mogli rugati u fazonu "E, šta san van ja reka.".

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 02:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Nemoj mi samo reći da imaš australski krokodil dundee naglasak. :zubati
Ili si pohvatao murica engleski preko filmova?

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 02:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Aussie 1000% u običnom društvu, ali je bliže britanskom ako je društvo malo višeg statusa.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 02:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Ministry of Sound je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Stoji li i dalje prognoza za 2022.?
Generalno šta vidiš i prorokuješ s obzirom na nedavna događanja?


Malo sam veći optimist, doista nisam očekivao da će Hrvatska (i Milanović) ovako žestoko stati iza nas. To potvrđuju i mnogi nezavisni izvori. Vidjet ćemo na što su spremni.

Ne nasjedaj na forumske kritičare iz RH (da ih ne spominjem pojedinačno), preočito je da imaju stranačku agendu za DP, i čak jedva čekaju da nas Muslimani dobro nagaze (a da Hrvatska ne pokrene tenkove (bukvalno)), kako bi nam se onda mogli rugati u fazonu "E, šta san van ja reka.".

Na temi o predsjedničkim izborima prije godinu dana imaš post gdje si doslovno napisao da sve koji ne glasaju za Kolindu i daju glas Zokiju treba streljati. Ne banati, ne zatvoriti nego streljati.

A vidi danas koliko nama ( a vama tek..) Zoki vrijedi, da ga nema od zlata bi ga pravili

Dopusti da su neke procjene nas DP-ovaca o učinkovitosti HDZ vlade vrlo mlake i depresivne.

Nitko sretniji od mene da me 2023 prozoveš i citiraš da sam lupao gluposti i da smo matirali mujage.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 02:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
weasel je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Malo sam veći optimist, doista nisam očekivao da će Hrvatska (i Milanović) ovako žestoko stati iza nas. To potvrđuju i mnogi nezavisni izvori. Vidjet ćemo na što su spremni.

Ne nasjedaj na forumske kritičare iz RH (da ih ne spominjem pojedinačno), preočito je da imaju stranačku agendu za DP, i čak jedva čekaju da nas Muslimani dobro nagaze (a da Hrvatska ne pokrene tenkove (bukvalno)), kako bi nam se onda mogli rugati u fazonu "E, šta san van ja reka.".

Na temi o predsjedničkim izborima prije godinu dana imaš post gdje si doslovno napisao da sve koji ne glasaju za Kolindu i daju glas Zokiju treba streljati. Ne banati, ne zatvoriti nego streljati.

A vidi danas koliko nama ( a vama tek..) Zoki vrijedi, da ga nema od zlata bi ga pravili

Dopusti da su neke procjene nas DP-ovaca o učinkovitosti HDZ vlade vrlo mlake i depresivne.

Nitko sretniji od mene da me 2023 prozoveš i citiraš da sam lupao gluposti i da smo matirali mujage.


Ne bježim od toga, i opet bih napisao isto s obzirom na ono što sam znao u datom trenutku. Od Kolinde je bilo neke koristi, a tada su se Milanoviću po stožeru vrzmali Mesić i Josipović. To je bio preveliki rizik, i da, bio sam ljut na Škorine retarde. Milanović je mogao ispasti i Mesić v2.0, ovo kakav je ispao nije nikakva providnost DP-a.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 02:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Ministry of Sound je napisao/la:
Aussie 1000% u običnom društvu, ali je bliže britanskom ako je društvo malo višeg statusa.

Svi se prešaltavaju na britanski kad je biznis u pitanju. :zubati
Moja malenkost je na žalost preuzela čisti američki izgovor, više bih volio govoriti izborni jezik kao ekipa s BBC-a ali je medijska prevlast hollywooda odradila svoje.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 07:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2016, 15:19
Postovi: 285
Postiš (IF) li još uvijek i kakvi su sada dojmovi nakon više od godinu dana tvog IF režima? Vidiš li sada neke promjene koje kratkoročno nisu bile vidljive?

_________________
Ori svoju njivu najbolje što možeš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 24 pro 2020, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Krugerrand je napisao/la:
Postiš (IF) li još uvijek i kakvi su sada dojmovi nakon više od godinu dana tvog IF režima? Vidiš li sada neke promjene koje kratkoročno nisu bile vidljive?


Da, vrlo zadovoljan sam s rezultatima i općenito činjenicom da se osjećaš laganije. Još kad kombiniraš IF i Keto, tad su rezultati najbolji za brzi gubitak BF.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 485 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO