HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 06 lis 2024, 18:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 574 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 01:28 
Offline

Pridružen/a: 22 kol 2013, 19:09
Postovi: 38
Tražio sam ovo temu u pregledniku ali je nisam našao, možda i ne zaslužuje toliku pažnju, ali ipak je u Hrvatskoj jako gledana, pa bi na neke emisije trebalo češće reagirati.
Zašto gospodin voditelj nikada nije pokrenuo temu o Herceg-Bosni?
Zašto ne traži i drugo mišljenje npr. legitimnih predstavnika Hrvatskog naroda u BiH onih koje su ustvari Hrvati birali?
Kako to u Hrvatskoj uvijek prolazi ili ta "desnica" bar medijski uzme slaviti ljude koji su došli na vlast, a nisu imali ni 10% glasova svoga naroda?

:HVO :herceg_bosna

_________________
MOJ DIDA I JA, PRIJATELJA DVA, DRUGO VRIJEME, ISTA SUDBINA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 01:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73908
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ustaše boli lijevo jaje za Hrvate.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 08:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37040
Lokacija: Gl. grad regije
Bujicu, i bujice, za nas je bolje da nisu nikad ni nabujale, inače, pratim ponekad samo hoće li voditelj puknuti poput žabe... :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 18:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Poserem se na tu Bujicu i na onog malog napuhanka nageliranog, nek se vrati uređivanju tabloida i kriminalnom miljeu kojem je i pripadao 90-ih.

Istina, nekad pozove i zanimljive goste, tipa Nikole Štedula ili Bože Vukušića nedavno, ali uglavnom se to svodi na davanje medijskog prostora oronulim političkim fosilima anakronih ideja i politički nepismenim ili sumnjivim egotriperima, tipa Tomca, Jurišića, Budimira, Sačića, onog Lukića iz ABH i sl. Naravno, klaun poput Zdravka Mamića isto dobije priliku za svoje manipulacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 16:20 
Offline

Pridružen/a: 22 kol 2013, 19:09
Postovi: 38
Kako sam negdje pročitao večeras će mu tema biti o Blažu Kraljeviću, HOS-u i naravno BOSNI.

Mislim, zaslužio je nula medijskog prostora ali je još više zadužio temu gdje bi mu i mi mogli odgovarati, svakako neće pozvati nekoga tko bi iznio i drugu priču.

Spominjanjem ovih gore imena, nadam se neće temu odvesti u drugom pravcu ali njihovo vraćanje nekih "političara" koji su o Oluji pričali i još uvijek pričaju isto što i svaki četnik i Šešelj ili osobe koja je Mesiću išla čestitati na pobjedi i osobe koja je išla tužiti Hrvatsku Hagu.
Vjerujem da svi znamo o kome se radi je dno dna, a najzanimljvije je kako se ta osoba vraća preko tih velikih "ustaša" poput Bujanca i nastavlja trovati mladež, a napadaju srednju školu pa nadalje.

Tko se sve krije iza njega i što je ustvari cilj tih njegovih emisija, iako nekada ima normalne sugovornike, ali kada ide u BiH onda griješi i griješi, a zašto???

_________________
MOJ DIDA I JA, PRIJATELJA DVA, DRUGO VRIJEME, ISTA SUDBINA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 22 kol 2013, 19:09
Postovi: 38
Bože moj debila, do kada više????

Može li netko drugi reći nešto o Blažu, ne, jer malo tko bolje od tih HSP-ovaca zna, od Parage, Jurišića, Prkačina i Manolića s kojim su osnovali HOS ;)

O, saznat će se kad tada istina, a Bujanec i ti ćeš imati što reći, USTAŠO. pu

_________________
MOJ DIDA I JA, PRIJATELJA DVA, DRUGO VRIJEME, ISTA SUDBINA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 20:52 
Offline

Pridružen/a: 22 kol 2013, 19:09
Postovi: 38
Mislim Bujanac, koji si ti glupan, tko je taj Jurišić, uzurpator, okupator, terorist, osoba koja nije dobila pravo glasove Hrvata u BiH a uzela im je ono što mu nisu dali.

Kakav moral i ima li ga uopće taj mora imati i sada pogledajte tu "štetu" takve emisije, odmah se po facebooku poteže pitanje ubojstva, navode se gluposti iz emisije, a nitko ne pita tko je taj sugovornik, kako se on pokazao i dokazao i kakvi su ti muslimani danas koji tu toliko htjeli to zajedništvo.

_________________
MOJ DIDA I JA, PRIJATELJA DVA, DRUGO VRIJEME, ISTA SUDBINA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 17 ruj 2013, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što gledate to sranje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 18 ruj 2013, 01:15 
Offline

Pridružen/a: 22 kol 2013, 19:09
Postovi: 38
BBC je napisao/la:
Što gledate to sranje.


Pa kako drugačije znati što "neprijatelj" radi, a na osnovu toga i pretpostaviti na što cilja.
A, njih i nije toliko teško "provaliti"

_________________
MOJ DIDA I JA, PRIJATELJA DVA, DRUGO VRIJEME, ISTA SUDBINA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 01 lis 2013, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 18:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Večeras Franjo Topić:

http://hkdnapredak.com/index.php?option ... Itemid=148


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 09 stu 2013, 15:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25621
Lokacija: Heartbreak Hotel
Velimir Bujanec, urednik i voditelj političkog talk showa „TV Bujica“ uhvaćen s kokainom


slika

Muškarac je nakon legitimiranja dobrovoljno izručio PVC vrećicu s minimalnom količinom droge. Iako policija nije navela identitet osobe, navodno je riječ o televizijskom voditelju sa lokalne televizije Z1.

Jutarnji list ističe da je riječ o Velimiru Bujancu, uredniku i voditelju političkog talk showa „TV Bujica“. S obzirom da je u pitanju minimalna količina droge, 39-godišnjaka čeka prekršajna, a ne kaznena prijava.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 09 stu 2013, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37040
Lokacija: Gl. grad regije
Zar tako dobro tv voditelji zarađuju na lijevim tv.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 09 stu 2013, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44035
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Gledajući onaj show nakon Žikinog hapšenja, rekao bih i da vodi program pod žestokim dejstvom opojnih sredstava.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 09 stu 2013, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 19:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Bujanec tvrdi da je žrtva namještaljke: Kokain mi je podmetnut, vidjet ćete tko je u vrhu politike našmrkan!

http://www.dnevno.hr/vijesti/info/10381 ... mrkan.html

SANU poslao Iliju Čvorovića

slika

Citat:
"Hajdin , Hajdin , ovde Orao , podmetnuo belo , podmetnuo belo , Memorandum 2 sačuvan , proceed as planned over and out"


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 11 stu 2013, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 04:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
Voditelj opet pao zbog kokaina, ali ga je ovaj put dilao

slika

Bujanec je najprije uhićen zbog posjedovanja droge, a drugi put zbog prodaje. Policija je njega i skupinu pratila dulje vrijeme

Televizijski voditelj Velimir Bujanec, koji je u petak uhićen zbog posjedovanja jednog grama kokaina, ponovno je priveden jutros zbog sumnje da je počinio kazneno djelo preprodavanja droge, za što je predviđena kazna zatvora u trajanju od jedne do dvanaest godina.

Prema neslužbenim informacijama, policija je dulje vremena pratila nekoliko osoba za koje su sumnjali da su umiješane u raspačavanje droge, a među kojima je i voditelj emisije TV Bujica. Više informacija o samoj akciji policija bi u javnost trebala iznijeti tijekom tjedna, nakon što završe s pretragama stanova ostalih osumnjičenika.

Bujanec je u petak, nakon što je priveden, policiji predao kokain i priznao djelo te je na osnovi nagodbe na Prekršajnom sudu osuđen na 1700 kuna kazne, a potom je dao izjavu za jedan portal u kojoj je sve demantirao te je izjavio kako je žrtva namještaljke, a zaprijetio je i da će otkriti imena svih javnih osoba koje “šmrču”.

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/vel ... den-902170

:dragobojic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44035
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
SANU Memorandum 3? Bujanec pritvoren na 30 dana: Kokainom plaćao prostituke?

slika

Policija je utvrdila kako Bujanec redovito kupuje kokain te da njime plaća usluge - prostitutkama s kojima je imao odnose. Jedna od njih policiji je to i potvrdila...


:dragobojic :yes :thumbup1

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 10:57
Postovi: 9626
Lokacija: HR HB
a i usisavač mu je mašala ko stvoren za praškastu materiju... :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 16:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44035
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Apsolutno vjerujem u optužbe, fizički rijetko ljigava pojava, žaba krastača, sa vjerojatno napuhanim egom zbog mišljenja da je neka medijska persona, pa slijedom toga i vjeruje da mu je Bogom dano pravo da umoči kakvoj 10/10. Ipak, šteta što ne padne i neki medijski mag sa ljevice, vjerujem da i Antiša Tomić šmrče sve u šesnaest sa onim Hooverom.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60208
Lokacija: DAZP HQ
Čović mu hladno namjestio. pa ti diraj u Herceg-Bosnu, danas te ima, a sutra si već hrana za ribe, u gorem slučaju.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 10:57
Postovi: 9626
Lokacija: HR HB
sad će mu umjesto usisavača, auspuh da gori. :smijeh

to je tariguz-platformaški medjski gomul, sve neki nabrijani likovi i turbo ustašluk, kad ono doping ringeraja...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60208
Lokacija: DAZP HQ
jučer je umjesto Bujice išao njegov intervju koji je dao za svoju kuću između dva uhićenja. reče da su mu pripremili zamku kao Paradžiku. =))

Bujanec je totalno mutan lik još od najranijih dana, osnivao HDZ mladež, pa pobjegao u HSP, pa prijetio Srbima s trećinama, pa postao urednik rahmetli Imperijala, a u međuvremenu postao klasični ratni profiter, a sad postao kakti glas desnice. jadna ti majka ako je ovaj glas desnice.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 10:57
Postovi: 9626
Lokacija: HR HB
čuj desničar,...bolje hapa desnom nego lijevom rukom?
"torbari" i preprodavači kalašnjikova, uvijek na braniku ali zadnjem naravski i punih džepova,...logičan kraj karijere.

kaj ti je "trećina za Srbe"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 16:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Ne volim ni ja ovog lika no moguće je da je motiv njegovog uhićenja puno maligniji nego što se sada misli.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 21:35
Postovi: 13041
Lokacija: Zagreb
Jasno da Butkovića ili recimo Acu Stankovića ne bi ovako pozorno pratili da su saznali kako su ovisnici, no to ne mijenja činjenicu da je debil teške kategorije, kao i 90% radikalno-desne scene u Hrvata...

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 12 stu 2013, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 10:57
Postovi: 9626
Lokacija: HR HB
a ovi ljevoruki-lopovi su ti kul i najs,...pretpostavljam.

lik je bahati narkić i to je to, možda ovo-ono oko lopovluka i profiterstva, a takvih je široka lepeza od lijeva do desna, no razumijem da će ljevičari započeti grupnu onaniju na ovom krkanu, ali vjerovatno da prikriju svoj sličan trag. Takvih ima svugdje da se razmemo.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 574 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO