HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 06:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 351 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 17 lis 2015, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
https://www.youtube.com/watch?v=hKd-jtObfUM

furajte ovo sranje dva, tri mjeseca, i to je to

poceti mozda s 20 do 30 sec. po vjezbi..izmedju ponavljanja ne vise od 30 sec. pauze a izmedju ciklusa ne vise od 1 do 2 min.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 26 ruj 2017, 09:11 
Offline

Pridružen/a: 26 ruj 2017, 09:01
Postovi: 1
RajvoSa je napisao/la:
kajman je napisao/la:
evo npr kako si rasporedio mišićne grupe koliko dižete i tako to pijete li ikakve nadomjestke itddd


Za supplements sam već napisao na topicu o prehrani.

1. Juice Plus (Fruit blend) + Juice Plus (Vegetable blend) https://www.juiceplus.com.au/nsa/content/Welcome.soa
2. Manuka med - http://www.manukahoney.co.nz/startsessi ... language=1
3. Protein (Syntha 6 od BSN)
4. Creatine (Gaspari nutrition)
5. N.O.-XPLODE (BSN Pre-workout energy supplement)
6. Cellmass (BSN Post-workout recovery)
7. CLA
8. Carnitine

Protein je možda i najvažniji, ako vježbaš, trebao bi u tijelo unijeti 2-3 grama proteina za svako kg osobne težine, što je skoro nemoguće bez kvalitetnog praška.

Program je ovaj, nakon 7-8 godina u teretani ti mogu reći da je ovaj za mene optimalan (mada svako ima svoj omiljeni program), jer je odlično raspoređen, i što je najvažnije ima česte varijacije mišićnih grupa, vježbi, broja repeticija itd.

Koliko se diže - ne znam za imena većine vježbi na hrvatskom, mada se bench i squat najčešće uzimaju kao relevantni. Za bench se kaže, da ako možeš podići svoju težinu, onda stojiš prilično dobro, za squat naravno treba nešto više. U mene je bench 110kg (al to uključuje štap od 20kg) al to nije za više od nekih 4-5 reps, squat 140kg uključujući štap. Ne treba se ni gledat težina toliko, osim ako ne misliš trenirat powerlifting. Težina za 4-6 reps ti je za jačinu (powerlifting), 8-12 reps ti je idealno za izgradnju mišića, sve preko 12 reps ti je više onako za kondiciju.


Kad smo već kod manuka meda, kvalitetan manuka med možete kupiti na web stranici https://manukamed.ba/shop, provjereno ljekovit i djelotvoran s oznakom UMF (Unique Manuka Factor), a dostava je besplatna na području cijele Bosne i Hercegovine.

https://manukamed.ba/shop


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 26 ruj 2017, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Planiram si kupiti bučice pa si ne znam koje uzeti, koju težinu? Konstitucije sam onako... malo iznad prosjeka (za Hercegovačke prilike).
I još nešto, gledam ove njihove rukohvate, neki su metalni, neki kromirani, neki kao plastični (spolja) itd, a je li to doista toliko bitno?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 08:27 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Samo da ostavim ovdje mali rant, potakao me robbiejev post sa druge teme u vezi proteina. Proteini (prasak) su najveca prevara fitness industrije ikad. Nema budale koja to ne pije. I sam sam bio ta budala. Jer kako kazu gospoda nema sanse da ti zadovoljis potrebe organizma za proteinama samo iz hrane. I reko ajde jos je lipog okusa pa daj. Ali taj lipi okus ubrzo mi je postao gadljiv i samo sam osjecao umjetna sladila iz njega. I mislim se ja pa jel meni ovo sranje stvarno treba? I malo citam sa razlicitih izvora o dnevnim potrebama organizma za proteinima. I kazu treba od 1,5 do 2g po kilu tjelesne mase ako si neki bilder. Uzmimo da je 2g. Imam 90kg, znaci treba mi nekih 180g dnevno, ali zaokruzit cu na 200g. Malo je zvucalo puno ali idem dalje nac koliko koja hrana sadrzi proteina. I da skratim;
500g pilecih prsa = 150g proteina
5 obicnih jaja= 30g proteina
100g orasastih plodova= 20g proteina
Paket prsa, par jaja, i saka bajama. Jel to puno? Ako niste u stanju to pojest onda "bildanje" nije za vas. Ako ste baja od 100kg kojoj treba toliki protein to vam nisu niti 2 obroka. Ali eto. Reklo na jutubu da bez praska ne moze.
I nisam uopce spominjao da manje vise sve sadrzi proteine, uz to navedeno ce te popit mlijeka, pojest jogurt, uzet nekog drugog mesa ili sira, ako ste jeli krompire ili rizu uz piletinu i tu su neki proteini, tjestenina, dobar dio voca i povrca, sve sadrzi jos neke proteine i na kraju kad se to sve zbroji uhvati se 300 a ne 200g. Ali jok. Moram ja popit 3 mjerice svog praska dnevno. Lolcina. Proteini- najveca prevara fitness industrije ikad, nemogu niti zamislit koliko su tu love okrenuli i okrecu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 08:30 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Bobovac je napisao/la:
Planiram si kupiti bučice pa si ne znam koje uzeti, koju težinu? Konstitucije sam onako... malo iznad prosjeka (za Hercegovačke prilike).
I još nešto, gledam ove njihove rukohvate, neki su metalni, neki kromirani, neki kao plastični (spolja) itd, a je li to doista toliko bitno?


Ako nisi uzeo dosad, sto teze to bolje, lako ces onda podesavat tezinu za neke vjezbe di ne treba neka kilaza


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Meni je ostala još jedna vreća whey proteina od 5 kg, uzimam ih iz pristojnosti, inače ih ne trebam.

Za doručak po novom grčki jogurt s lanenom i chia sjemenkama i malo corn flakesa zbog okusa.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 11:37 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:
Meni je ostala još jedna vreća whey proteina od 5 kg, uzimam ih iz pristojnosti, inače ih ne trebam.

Za doručak po novom grčki jogurt s lanenom i chia sjemenkama i malo corn flakesa zbog okusa.



Ne treba to sranje nikome ali eto opet svi uzimaju. Ja uzeo onaj najskuplji hidroizolat od 500kn pa nisam popio niti pola kutije zgadio mi se, eno go jos stoji na polici popijem ga svako prijestupne cisto da se ne baci. Ali nije to samo protein nego su izmislili da prakticki nemozes nista zadovoljit iz hrane, pa daj kreatin, pa daj multivitamine, pa daj bcaa picke materine, pa daj omega 3, pa nemozes trenirat bez preworkouta, pa moras popit 5 tih mixeva prije spavanja da se ne samokonzumiras i umres u snu hahah https://youtu.be/KO0lY1jOqRw


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Pa daj ssd zar je to toliko uzelo maha?
Ja ne znam nikoga da to uzima, osim ovih manijaka iz teretane, ili se kriju.
U nas je inace trcanje postalo opsesija, imamo klub i blizu 20 maratonaca. Sve dok ne podju ozljede, jer to je vec ozbiljan trening i opterecenje, a znanje amatersko.
Predpostavljam kako misle da je to zdravo, a zapravo svaki ekstrem je prilicno nezdrav i opasan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
zaba1111 je napisao/la:
Pa daj ssd zar je to toliko uzelo maha?
Ja ne znam nikoga da to uzima, osim ovih manijaka iz teretane, ili se kriju.
U nas je inace trcanje postalo opsesija, imamo klub i blizu 20 maratonaca. Sve dok ne podju ozljede, jer to je vec ozbiljan trening i opterecenje, a znanje amatersko.
Predpostavljam kako misle da je to zdravo, a zapravo svaki ekstrem je prilicno nezdrav i opasan.


manje više ko god krene trenirat odma uzme te gluposti, evo pogledaj nas na forumu, kod mene kutija, kod dudua bačva, ministar pije (ili je pio) više preparata od ronnie colemana, i robbie je reko da uzima neke praškove za doručak, znači nema ga koji se nije dohvatio toga a ne vjerujem da je itko ovdje neki profesionalac. ljudima su isprali mozak da se bez toga ne može ili da moraš pojest govedo dnevno i to će ti onda bit na knap. i to je postalo opće prihvaćeno. a za biti profesionalac, pogotovo u stvarima kao bildanje i dizanje utega, potrebno je puno više od tih praškova, treba se i bocnut u guzicu i svašta nešto, imali smo @zlatnog ljiljana na ovim temama, on je objašnjavao "kure" i sve ostalo.

trčao sam ljetos i po polju i po gaju, tu i tamo kogod naiđe, ali vjerujem da je sve popularnije. što je zdravo i u kojoj mjeri ti nisam stručan, ali kod nas stvarno em čist zrak em imaš šta za vidit, plus dole po polju utabane staze mislim da i jesu najzdravije i najudobnije za trčanje

slika
slika
slika
slika

slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
meni je gaj odmah iznad kuće, znao sam često trčat po gaju, a od duvanjskog polja nema bolje ništa za kilometarske šetnje, s tim da je meni ipak najdraže od Stipanjića do Vučipolja.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 18:53 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
bio sam ljetos 2 miseca baš u tomislavu, obišao sve odreda, ma milina brate na koju god stranu okreneš, nema nako nigdi ko u nas :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
s one strane dinare je napisao/la:
bio sam ljetos 2 miseca baš u tomislavu, obišao sve odreda, ma milina brate na koju god stranu okreneš, nema nako nigdi ko u nas :zivili


ne znam jesam li jedini, ali sam među rijetkima koji ima dvije kuće baš u gradu, meni su oba dida napravili kuću u gradu, na dva brda, jedan pod gajom, drugi s pogledom na duvanjsko polje i rodno selo ovog prvog. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 19:12 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
bio sam ljetos 2 miseca baš u tomislavu, obišao sve odreda, ma milina brate na koju god stranu okreneš, nema nako nigdi ko u nas :zivili


ne znam jesam li jedini, ali sam među rijetkima koji ima dvije kuće baš u gradu, meni su oba dida napravili kuću u gradu, na dva brda, jedan pod gajom, drugi s pogledom na duvanjsko polje i rodno selo ovog prvog. :zubati


duvno duduova prčija, i nije neka novost :D
još kad ti zaziđaš treću, pardon šestu ili do koje si već došao :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
s one strane dinare je napisao/la:
dudu je napisao/la:

ne znam jesam li jedini, ali sam među rijetkima koji ima dvije kuće baš u gradu, meni su oba dida napravili kuću u gradu, na dva brda, jedan pod gajom, drugi s pogledom na duvanjsko polje i rodno selo ovog prvog. :zubati


duvno duduova prčija, i nije neka novost :D
još kad ti zaziđaš treću, pardon šestu ili do koje si već došao :D

5 ih imam, jednu u Stipanjićim, jednu u Sarajlijom i jednu u Bukovici. sad sam bacio oko na jednu u Omolju, da sam bliže Blidinju. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 19:41 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:

duvno duduova prčija, i nije neka novost :D
još kad ti zaziđaš treću, pardon šestu ili do koje si već došao :D

5 ih imam, jednu u Stipanjićim, jednu u Sarajlijom i jednu u Bukovici. sad sam bacio oko na jednu u Omolju, da sam bliže Blidinju. :zubati


krvi ti :D
daj jednu i amo digdi oko jezera, ja ću ti je održavat, 200€ misec :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
s one strane dinare je napisao/la:
dudu je napisao/la:
5 ih imam, jednu u Stipanjićim, jednu u Sarajlijom i jednu u Bukovici. sad sam bacio oko na jednu u Omolju, da sam bliže Blidinju. :zubati


krvi ti :D
daj jednu i amo digdi oko jezera, ja ću ti je održavat, 200€ misec :D


pomalo je komično da nemam ništa oko jezera kad su mi korijeni odoli. :zubati tribat će nešto sredit za mondeni život nakon 50-te kad opuvam neku firmu ili instituciju u Hrvatskoj. zamišljam Dubai na jezeru. :kava

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 20:49 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
znači kad vidim bagere i mašineriju znam ko je. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
s one strane dinare je napisao/la:
znači kad vidim bagere i mašineriju znam ko je. :D


ima nas više, ajd znaj jel Ćurković, Mamić, Šarić, ja, Šola, ima nas fala bogu, bit će Monte Carlo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
tajkun do tajkuna :D
najjači smo krvi mi. i sparta i monte carlo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68249
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Sto se tice whey proteina (proteinski "prasak" kako ga Dinara zove - hrvatski naziv je sirutka), ovi koji ne znaju sto je to trebaju znati da je to HRANA (mlijecni proizvod kao i svaki drugi) i ista razina preradjenosti kao sir.
Isto kao i sir, dobija se iz mlijeka, dapace u procesu proizvodnje sira, whey je dio koji bi se inace bacio, dok sir nastavlja svoj put prerade.
Sir (tvrdi, sazreli) je u biti izolirana mast iz mlijeka, a whey je izolirani protein.

Naravno, ne bih imao rezultate koje imam da ne koristim barem proteinske dodatke, jer sam ne bih mogao toliko pojesti, plus daleko je brze. Stavis 25-50 grama wheya u vocni smoothie, i dobijes u ukusnom vocnom desertu proteina isto kao da si se nazderao mesa.

Pored proteina, uzimam i preworkout koji mi daje vise koncentracije i "energije" (ne kalorija), a koji je na bazi kofeina kao i kava ili Red Bull.

Proteinski dodaci su hrana i nista osim toga. Manji stupanj prerade od pastete, sira, cokolade, Coca Cole ili bilo kojeg slatkisa.


Meni su proteinski dodaci izuzetko atraktivni jer tako:

-brze unesem proteine
-mogu unijeti vise, bez da se prisiljavam jesti vise nego sto sam gladan

To je jednostavno hrana za sportase.

Mozes ti taj "prasak" zvati i nekim snobovskim francuskim imenom ako hoces, ali to je i dalje preradjeno mlijeko kao i sir. Hrana. Nije to steroid lol.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68249
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Mislim, nista osim zelenila i sirovog mesa nije "prirodno", to bi bila samo ona paleo dijeta. Sva hrana se vec tisucama godina obradjuje osim salate. I svu tu procesiranu hranu nazivamo danas "domace", recimo domaci sir ili vino lol, skolski primjer prerade.

-Zasto uopce pecemo i kuhamo hranu i zasto koristimo vatru za obraditi hranu? (zivotinje to ne rade) Ne radi infekcija (to je popratni benefit), nego zato jer ju se tako vec djelomicno "probavlja" i za probavu termicki obradjene hrane trosi tijelo manje energije, pa se tako postize usteda energije i oslobadja visak za druge poslove. Za pojesti sirovo meso umorio bi se, treba ti par sati. Rast mozga (koji trosi ogromnu energiju, 20% kalorija ide na mozak koji nista ne dize i nema fizicki pokretnih dijelova) kod homo sapiens koincidira s upotrebom vatre koja je omogucila preusmjeravanje kalorija iz zvakanja satima i probave u nesto korisnije.

-Zasto pravimo sir, sta fali mlijeku? Pa zato sto zelimo izolirati energiju iz mlijeka, izolirati mast, i uciniti ga trajnijim od par dana (prezivljavanje zime). Sir je visoko procesirana hrana, to je masni izolat mlijeka, naravno ima i dosta proteina.

-Zasto fermentiramo trecinu hrane? Gdje mozes u prirodi "ubrati" vino, kiselu papriku ili jogurt? Pa opet, da bi trajala duze i da bi se razbila na molekularnom nivou u lakse probavljive secere, masti i proteine.

-Kruh? Prvo isprocesuiras zitaricu na sve moguce nacine (inace i ta zitarica genetski modificirana kroz tisuce godina odabirom), i onda ga jos fermentiras s kvascem (kvasac takodjer genetski izmijenjen odabirom).

-Pogledaj kolac, treba ti 10 tvornica da izoliraju svaki sastojak koji ide u taj kolac!!! Samo za cokoladu dvije.

A whey mozes doma na selu napravit, isto kao i sir. Whey se na hrvatskom kaze sirutka. Danas ima smeca i kemikalija koje se stavlja u hranu, ali sirutka je sasvim ok. A ako je u prahu, pa sto onda. I brasno i parmezan su u prahu, a niti kruh niti lazanje nisu prah.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68249
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ne zaboravite piti puno vode, to je inace dobro, i za mrsanje i ugradjivanje proteina u misice.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 23:12 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
kažem da je nepotrebno, 200g proteina unesem u 2 obroka a većini ne treba ni tih 200.
i ne može se nikako taj prašak (nego šta je nego prašak) uspoređivat sa "normalnom" hranom, sir, mlijeko, meso, itd. sadrže još mnogo toga uz bjelančevine. taj izolirani proteinski prašak nije hrana/ zamjena za hranu već dodatak prehrani kao što i piše na svakoj kutiji. dodatak. nepotrebni.
ali eto ako želiš živit u uvjerenju da bez toga ne možeš samo daj, nećeš bit jedini.

btw pa paleo dijeta i je najjača, ali prerađena njasra su ukusnija većini puka koji je ovisan o šećeru, soli, maščobi i svemu ostalom. takvima i je problem zadovoljit potrebe organizma sa osnovnim nutrijentima. i takvi bi onda trenirali hahah. pa onda nemaju ni energije za trening pa im treba i kofein prašak aka preworkout haha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68249
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Tebi je nepotrebno, meni je potrebno.

Svatko ima različito tijelo, različito vrijeme koje može posvetiti pripremi hrane i jelu, i različit metabolizam.

Jasno je da zele prodati i natjerati te da uzimaš vise nego treba, ali, da treba, treba mi. Znam svoje tijelo. Uzimam manje od preporučenog, odnosno nebitno mi je sta preporučuju, uzimam onoliko koliko mi treba da osiguram da bas svaki dan nabijem onu dnevnu kvotu proteina koju imam, ako ne pojedem kroz regularnu hranu.

Jasno ako uzimaš previše, samo ćeš pos*ati. Tijelo može ugraditi samo odredjenu količinu proteina svaki dan, mada i to ovisi o vježbanju.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teretana
PostPostano: 29 sij 2019, 23:24 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
ma kume što se mene tiče moreš ovako baš me briga



samo kažem da tih 150-200g stvarno nije zahtjevno za zadovoljit iz hrane ali eto svakom njegovo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 351 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO